Milé čtenářky,

startujeme nový týden a stejně jako minulé pondělí, budeme i dnes společně vzpomínat na články a příběhy, které již na našem magazínu vyšly.

Dnešní téma dne nese název ROZVODY.

 

O rozvodech toho na Žena-in již bylo napsáno hodně a my věříme, že se rády vrátíte k příběhům, které pokryl prach minulosti….

 

 

Dnes nám neposílejte své příspěvky…. V klidu si popíjejte kávu či čaj, odpočívejte a pokud budete mít chuť, zpříjemněte si den přečtením článků, které jsme pro vás připravili….

 

Přejeme vám úspěšný start do nového týdne a k snídani přinášíme první příběh….
Vaše redakce


 

 

Podruhé a bez záruky

Říká se, že do jedné řeky nevstoupíš dvakrát, ale já jsem se ve svém životě podle tohoto hesla neřídila. Jsem teď tři roky po rozvodu, znova se svým bývalým manželem. Možná si myslíte, že jsem blázen, stejně jako si to myslí moji přátelé i moje rodina. Já jsem se však rozhodla trochu zariskovat. Pravdou je, že naše první manželství ztroskotalo hlavně na tom, že jsme byli jako dva berani. Brali jsme se z ohromné lásky po velmi krátké známosti.

Oba jsme ještě studovali a oba jsme měli zcela nerealistické představy o manželském životě. Dopadlo to tak, že ani jeden z nás nebyl schopen ustoupit ze svých požadavků. Mysleli jsme si, že podřizovat se má vždycky ten druhý. Naše hádky byly dost divoké a ani vášnivá usmiřování nás nedovedla udržet pohromadě. Když jsme se rozváděli, bylo naší dceři pět let.

Nebránila jsem jejímu otci se s ní vídat, ale sama jsem ho toužila nadobro vytěsnit ze svého života. Měla jsem pak pár krátkodobých známostí, ale nechtěla jsem se už podruhé vázat, nebo dokonce spálit. Poslední rok jsem byla úplně sama, jen s dcerkou. Chlapi mi nechyběli, stejně jsem měla pocit, že mám na ně nějakou smůlu, či co.

Víc jsem se scházela s partou kamarádů z chaty. Většina z nich měla děti, a tak byly společné akce vždycky hrozně fajn. Opékali jsme buřty, jezdili k vodě a na lyže, chodili tancovat. Na jednu takovou taneční akci, kde jsme byli bez dětí, přivedla jedna holka z party svoje kamarády a mezi nimi byl i můj bývalý muž.

Nechtěla jsem dělat scénu, tak jsem zůstala, ale vyhýbala jsem se mu. Pak pro mě přišel tančit. Dělal, jako že mě nezná a že mě balí. A jak jsem byla trochu v náladě, tak jsem s ním tu hru hrála. Dopadlo to tak, že jsme skončili spolu v posteli. Pak jsme se začali zase scházet a on mě po čase začal přemlouvat, ať to zkusíme znova. Bála jsem se, že to nemá cenu, ale na druhou stranu jsem si musela přiznat, že mě to k němu zase táhne. Tak jsme spolu začali chodit. Tajně, aby to dcera nevěděla, protože jsme jí nechtěli působit bolest, kdyby to zase neklaplo.

Zatím jsme spolu od loňského prosince a je to moc hezké. Můj bývalý/současný mě nedávno začal přemlouvat, ať zase bydlíme spolu a jestli si ho nechci vzít. Co mám dělat? Na jednu stranu by se mi to líbilo, je mi s ním dobře a dcera by měla zase doma tátu, ale na druhou stranu mám strach, aby to zase nedopadlo špatně. Co byste udělali na mém místě vy?

 

Reklama