Dnešní den bude plný našich filmových hrdinů, lásek z pláten, které sdílí mnohdy celý svět. Zavzpomínejte a napište.

Přeji krásné čtvrteční ráno. Dnes nám předpověď slibuje mrholení, mlhy a 13 stupňů. A také tvrdí, že se rozfouká inverzní oblačnost. Tak snad ano.

Dnes poprvé na mne dolehla skutečnost, že zima je neúprosně na krku, protože když mi budík ráno zazvonil, byla ještě černočerná tma. A tak jsem se mohl v poklidu zasnít a říct si, jaké by to bylo probudit se jako James Bond. A pak jsem zjistil, že vedle mne leží Bond girl, a přitulil jsem se k ní. A klasicky posunul budík o 10 minut.

Ale dost vzpomínání a snění.

Dnes vás i mě čeká zajímavý den.

Za pár minut přesně v 8 hodin zveřejním dnešní filmovou otázku. Jak již některé víte, je zašifrovaná… Tak procvičte mozek.

Ve 12 hodin, pokud s něco nestane, se dovíte, co nového v redakci a co na vás chystáme na příští týden. Jen tak mimochodem, Saša neví, koho chce, zda mne, nebo Jakuba, který se ukázal jako pěkný sprosťák. Prostě máte se na co těšit.

A nyní k dnešnímu tématu dne:


Jaká je vaše oblíbená filmová postava?

  • Milujete filmové kulturisty?
  • Nebo raději drsné romantiky?
  • Něžné ztřeštěnce?
  • Chlípné ďáblíky?
  • Máte jednoho filmového herce, či postavu, kterou milujete?
  • Z koho hereckého umění, ve které roli, jste paf?

Své úvahy, příběhy, vyznání, ukázky z filmů, prostě cokoliv vás k tématu dne napadne, posílejte na známý redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás, která přispěje k dennímu tématu, dnes kolem 16. hodiny odměním. Zábavnou společenskou hru: Světový film vám jako dárek pošle firma Albi. Věřte, že se u ní skvěle s přáteli pobavíte. Mám s ní osobní zkušenost...

Společenská hra: Světový film

Reklama