Domácnost

Vzory jsou zase IN! Přeneste je i do interiéru

Pruhy, proužky, kostičky - nenechte se zmást terminologií z oblasti módy, „fashion“ vzory si tentokrát oblékly interiérové dveře nové modelové řady PRESI od společnosti SOLODOOR. Designéři tradičního českého výrobce nejrůznějšími proužky a kostičkovými motivy natištěnými v dřevinovém dekoru oživili klasické bílé dveře. Více informací na www.solodoor.cz

Hravé módní vzory i ve vašem interiéru

SolodorVneste si do bytu originální designový prvek. A nemusí jít pouze o bytové doplňky! Ozdobou vašeho interiéru mohou být i dveře, a to třeba právě v podobě nové modelové řady PRESI (SOLODOOR), která kombinuje osvědčenou bílou barvu vhodnou do všech interiérů s decentním dřevinovým potiskem. Ať už se rozhodnete pro potisk s pruhy, proužky či kostičkami, osobité dveře skvěle zapadnou do každého interiéru – dekorativní prvek na bílém podkladu se v jakékoliv místnosti stane nepřehlédnutelným. A i když se jedná o dveře plné, bez prosklení, díky natisknutým dřevinovým detailům nepostrádají nápad a vkus.

Ekonomická, přesto nápaditá varianta

Na bíle lakovanou desku dveří jsou speciálním UV tiskem natištěné vzory v dřevinových dekorech. Na výběr je z osmi variant pruhů, proužků či kostiček a také osm možností potisku imitujících dřevo od klasických tuzemských dřevin až po dřeviny exotické. Originální dveře skvěle zapadnou do každého interiéru – dekorativní prvek na bílém podkladu se v jakékoliv místnosti stane nepřehlédnutelným. Navíc se jedná o ekonomickou variantu vnitřních dveří, takže stylový doplněk interiéru si může dovolit opravdu každý.

Solodor


Společnost  SOLODOOR a.s. je tradičním, ryze českým výrobcem interiérových dveří a obložkových zárubní. Založena byla roku 1997 jako nástupnická organizace Dřevařské výroby SOLO Sušice a.s. Objem výroby v současné době činí více než 250 tisíc interiérových dveří a 80 tisíc obložkových zárubní ročně. Společnost zaměstnává kolem 200 zaměstnanců a patří mezi největší zaměstnavatele regionu. Kromě jiného se může pyšnit i známkou kvality CZECH MADE, oceněním, které zohledňuje nejen kvalitu výrobků, ale i působení firmy na životní prostředí, spotřebu energií či péči o zaměstnance. Kompletní nabídku sortimentu i služeb a seznam prodejních partnerů naleznete na www.solodoor.cz.

Solodor

   
04.04.2014 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] veru18 [*]

    Jsou to zajímavé vzory, pěkně to vypadá Sml16

    superkarma: 0 04.04.2014, 13:17:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme