Čtenářka Lenig si vybírá muže vždy obdobné vizáže. Povahově však byli všichni její životní partneři naprosto odlišní. Držme jí palce, ať to tentokrát vyjde a její manžel je jí skutečně partnerem!

Vzhled hraje důležitou roli ři výběru partnera. I povaha ale míchá kartami...


Přeji hezký den Jakube Tobě i všem čtenářkám!

Na otázku, zda si vybírám stále stejné muže, musím odpovědět ANO, ale jsou stejní pouze svým vzhledem, nikoli povahou.

První manžel byl prudký lev, arogantní, vzteklý a jak nebylo po jeho, bylo zle. Byla jsem pro něho onucí a jsem ráda, že jsem se rozvedla a odešla od něho. Nikdy jsem tohoto činu nelitovala.

Můj druhý muž byl jen přítelem, později i jen spolubydlícím. Postavou byl sice podobný manželovi, ale naopak zase to byl hodný kluk, jako beránek. Po pár letech jsem si spíš připadala jako jeho matka a ne partnerka a to nejen proto, že jsem byla skoro o 10 let starší. Do všeho jsem ho musela strkat, na úřadech neuměl vyřídit nic, náš vztah prostě vyšuměl.

Nyní mám druhého manžela, s tím jsou vztahy tak nějak vyrovnané, i když postavou opět připomíná mé bývalé. Tak já pevně věřím, že do třetice všeho dobrého a budu s ním i nadále šťastná...

Lenig

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 27. 9. 2013: (Ne)stejný typ chlapa

Příspěvky k tomuto tématu již nepište. Později odpoledne (kolem 17.00 hodiny) se dozvíte, která čtenářka získala za příspěvek slíbený dárek: parfém little gold dress od Avonu!

avon

Reklama