Bulvár

Vždyť i tepláky jsou krásný model

 
Trapasy s oblečením, to je opravdu skvělé téma.
Ještě jako holka (asi patnáctiletá) jsem dojížděla do školy vlakem. Měla jsem to vždy vypočítáno akorát, tak jsem vždy doběhla a vlak přijel. Já hups do vlaku a jelo se. Jednou jsem takhle hupla a koukám, za mnou běží ještě nějaký další rádospáč.
 
Paní už trochu v letech, rozcuchaná, udýchaná, prostě celá říčná. Podala jsem jí ruku, aby mohla rychleji do vlaku, než se rozjede. Trochu rozpačitě mi poděkovala a povídá: "To jsem tomu dala, nezvonil mi budík, tak jsem to málem nestihla." Šly jsme dovnitř do vagónu, abychom se trochu vydýchaly. Paní si sundala kabát a já zalapala po dechu.
 
Měla na sobě totiž jen svetr, punčochy a krásné krajkové kombiné. Prostě v tom fofru zapomněla na sukni. Do kabátu zase zajela takovým tempem, že to snad ani nikdo jiný ve vlaku neviděl.
 
Vtom mě napadlo, že si vezu do školy teplákovou soupravu na tělocvik. Tak jsem jí nabídla alespoň tepláky. To  byla situace. Později když jsem ji potkala, vyprávěla, že do práce došla s výrazem, že tepláky k elegantním botám a kabátu nosí běžně. V práci se nad ní kolegyně slitovaly, a protože byly místní, tak jí došly pro něco slušného na sebe, aby ten den v práci ve zdraví přežila. Tak všechno vlastně dobře dopadlo, ale byla to psina. 
 
 
 
Krásný den přeje majdalena
 

Milá Majdaleno, děkujeme za váš článek. Přejeme vám krásný den

redakce@zena-in.cz

   
10.10.2005 - Společnost - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Dudlajlama [*]

  Odemětobě: Navleky byly v CR ma specialita , tady se nastesti nepouzivaji. Nekolikrat jsem ale vysla s nakupnim kosikem z kramu. Jinak, moje sefova sla bez sukne jenom v kombine pod kabatem k doktorovi, v plne cekarne si svlekla kabat a realitu si uvedomila, az kdyz ji zidle pres tenke kombine zastudila do zadku, takze stat se to muze. Ona ale byla v tu dobu zamilovana, takze hlavu vecne v oblacich

  superkarma: 0 10.10.2005, 22:08:12
 2. avatar
  [5] Odemětobě [*]

  Já zase odevzdávala na vrátnici návleky,protože jsem v nich prošla celý areál nemocnice.A jak děkovali,že jsem si je neukradla domů.Co taky s kusem hadru s nápisem GYN.

  superkarma: 0 10.10.2005, 17:25:32
 3. avatar
  [4] Raduzka [*]

  tohle je otřepaný trapas...

  superkarma: 0 10.10.2005, 17:21:34
 4. avatar
  [2] evita_ij [*]

  EvaH: a stejně to nechápu,jak někdo může zapomenout na takovou základní věc!!!Vždyť snad mozek funguje automaticky s takovýma věcma, ne????No nepochopím to,ale radši to zaklepu,ať se mi nestane něco podobného!

  superkarma: 0 10.10.2005, 16:14:55
 5. [1] EvaH [*]

  Tak tohle se stalo jedné mé bývalé kolegyňce, ale tepláky neměla. Svlékla kabát a pod ním - punčocháče a svetřík do pasu.Jelikož se přiřítila taky celá říčná a poslední, bavila se celá kancelář - a hlavně pánové. Ale pracovní plášť vše jistil, zasmáli jsme se a bylo to v pohodě. Ale chudák kolegyně...i se začervenala..

  superkarma: 0 10.10.2005, 15:59:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme