Dobrý den,
mám kamarádku, která je hodně nemocná a věří na tajemno a všechny ty věci kolem.

Protože se s ní hodně stýkám, jsem do toho taky vtažena, i když jsem spíš skeptik. Ale nad některým věcmi opravdu zůstává rozum stát.

Například ona, protože se nemůže zjistit, od čeho pramení její zdravotní potíže, tak už nevěděla kudy kam a šla pod hypnózu. A protože se bála, tak mě poprosila, abych šla s ní. Na to co se stalo, nikdy nezapomenu.


Hypnotizérka na ni působila, kamarádka jakoby spala a najednou, její obličej se úplně zkřivil v hrozný škleb a když začala odpovídat, měla strašný hlas. Nakonec z ni vypadlo, že v dřívějším životě byla zlá, měla právo rozhodovat o smrti jiných. Takže si to vysvětlila tak, že teď za to pyká. Opravdu nevím, co si o tom mám myslet, ale dodnes, když se s ní bavím, tak si vzpomenu na její obličej v hypnóze a po těle mě vždycky mravenčí.


gabriela


 

Milá gabrielo, děkujeme za váš příspěvek. Nikdy jsem neměla odvahu na hypnózu jít, ani nikoho doprovodit. Obdivuji vás. Znám jednoho člověka, který ji dělá a mnoha lidem pomohl. Snad hypnotizérka pomohla i vaší kamarádce.

Za váš mejlík vám posíláme dáreček-malou kabelku. Přejeme krásný podzimní den. Pozdravujte od naší redakce také kamarádku.

 redakce@zena-in.cz

 

Reklama