.

Vždycky se těšíme zpátky do rušného velkoměsta

Novinky

Vždycky se těšíme zpátky do rušného velkoměsta

Poslední čtenářský příspěvek k dnešnímu tématu je od čtenářky (nebo čtenáře) Pupinkasky. Má sice svůj sen o bydlení na vesnici, ale město zatím jasně vyhrává.

Přečtěte si poslední čtenářský příspěvek k dnešnímu tématu...


Já bydlím ve městě ale párkrát v životě mně učarovala vidina a snění o bydlení na vesnici. Idylické a ničím nerušené prostředí, které přímo svádí k dlouhým vycházkám a chvílím plným odpočinku. Bydlení na vesnici a ve městě má samozřejmě spoustu výhod a nevýhod ale představa překrásné krajiny,čistý vzduch klidné prostředí, zpěv ptáčků je krásná. Romantické procházky, houbaření to vše je mým koníčkem.

pup

Na druhou stránku víme jak je to s prací nedokážu si představit že by má rodina disponovala více dopravními prostředky aby se dostala tam kde potřebuje.Ve městě máte vše po ruce k dispozici nemusíte až tak dojíždět na nákupy, což ve vesnici najdete snad jeden malý předražený obchůdek a nekoupíte vše co potřebujete. Když napadne hodně sněhu také se nemusíte z vesnice třeba dostat ani do práce, školy jak jsem několikrát viděl ve zprávách co třeba potůčky které mohou díky deště stoupnout a zaplaví vaší vesničku a příjdeta o svůj vysněný domeček huf až mě mrazí v zádech. To panelákovým ve vyšších patrech se nemůže stát. Ve městě máte více svého soukromí než na vesnici tam se každý zná s každým drby se nezastaví, všichni všechno ví. Na chatu do vesnice jezdíme párkrát do roka za prarodiči tak si to vždy moc užijeme a pak se následně rádi těšíme do toho našeho rušného velkoměsta.

Pupinkaska

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 18. ledna 2013: Cesta z města, cesta do města

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Později odpoledne vám prozradíme, která čtenářka získá dárek ORIFLAME: denní krém ORIFLAME essentials Moisturising, oční gel ORIFLAME essentials, oční krém ORIFLAME eco beauty.

cenacenacena

   
18.01.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. [2] Trefa [*]

  Trefa:bydlim na vsi,ale po meste se mi styska.

  superkarma: 0 20.01.2013, 16:28:16
 2. avatar
  [1] SNÍŽEK [*]

  taky mi přijde město praktičtější Sml22

  superkarma: 1 18.01.2013, 18:11:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme