píše s politováním naše čtenářska s nickem Elis19. Její oči jsou zřejmě alergické na nějakou látku v řasenkách a „odmění“ se jí zčervenáním. Proto ji raději nepoužívá a musí se spokojit s tužkou a stíny

Dobrý den, ráda bych úvodem řekla, že pravidelně používám řasenku, ale bohužel to tak není a ani nemůže být. Protože jsem zřejmě alergická na nějakou látku v ní, s lítostí konstatuji, že si musím vystačit se stíny a tužkou a s tou také jen opatrně. Zkoušela jsem to řešit barvením řas ale ani to už nemohu používat. Vždycky mám oči jako angorák.

Jako malá jsem nikdy žádné malování nezkoušela, maminka si na to nepotrpěla a tak jsem ani nemohla tajně použít její zásoby, jediné čím bych se mohla „zmalovat“, byla sytě červená rtěnka. A ta mě tedy opravdu nelákala. Ale jen co do použití na obličej. Hodila se mi spíš na vyzdobení dětského pokojíčku a to pak byl mazec, když ji mamka hledala a našla sotva polovinu.

V mládí jsem pak spolužačkám záviděla, že chodí namalované a i když jsem si pak už nějaká ta malovátka pořídila, prostě jsem to neuměla.

Zlom přišel až později, kdy jsem poprvé navštívila kosmetičku a ta mě na mé přání zasvětila do umění se vkusně namalovat. Manžel si i dokonce všiml, protože do té doby jsem opravdu nepoužila nic jiného než jen maličko stínů. Jenže bohužel se pak projevily předestřené obtíže a tak dnes používám různé barvy stínů, které kombinuji se svým typem a oblečením, lehce objedu oči tužkou, dodám trochu makeupu a používám lesk na rty.

To tedy na běžné denní nošení. Když chci být opravdu za krásnou a chystáme se na nějaký ples tak si dopřeji profesionální nalíčení, připadám si v něm úplně jiná a krásnější, ale pak ty tuny kosmetických tampónů při odličování:-)a už na mě vykoukne stará známá tvář.:-)

Přeji hezký den a krásnou tvář ( třeba i bez malování)

Elis19

Milá Elis19, díky za příspěvek a zkušenost. Možná byste se mohla poohlédnout po hypoalergenní kosmetice

Text nebyl redakčně upraven

Líčíte si oči, milé ženy-in?

  • Jakým způsobem? Používáte jen řasenku? Nebo ji doplňujete ještě kajalovou tužkou, malujete si linky, barvíte si víčka očními stíny?
  • Řídíte se módními trendy? Kde se nejčastěji inspirujete?
  • Našla jste si svůj styl?
  • Líčíte se stále stejně, nebo se s věkem mění váš vkus?
  • Líbí se vám móda linek? Umíte si je namalovat? Jaký používáte „nástroj“?
  • Jakou barvu stínů máte nejraději?
  • Používáte barevnou řasenku?
  • Děláte rozdíl mezi denním a večerním líčením? Pokud ano, v čem spočívá?
  • Pamatujete ještě na své první nalíčení očí? Kolik vám bylo let? Čím jste se zkrášlila?
  • Máte nějakou příhodu?

Napište nám. Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Eventuální fotky vaší krášlící výbavy nebo nalíčených očí samozřejmě uvítám.

Na co se můžete těšit vy?

Za svůj příspěvek můžete získat unikátní roller pro zpevnění očních kontur a rtěnku v klasické červené barvě. Obojí značky Avon

dárek

Reklama