píše naše čtenářka snickem paviocko. A vida, člověk míní, život mění. Nakonec ji okolnosti a atypický byt donutiyl k pořízení nábytku na zakázku. Vznikla stěna, která je velice variabilní. A víte, na co je nejvíc pyšná? To už se dočtete v jejím příspěvku

Milé čtenářky i redakce, obývací stěny - vždycky jsem si myslela, že něco takového mít doma nebudu. Měli jsme jí doma celé mé dětství, má jí tchýně s tchánem a vlastně jí měli rodiče všech kamarádů, u kterých jsem byla na návštěvě. Jenže člověk míní, život mění...

Když jsme zařizovali náš první byt, obývací pokoj byl lehce atypický tím, že v každé stěně byly buď dveře nebo okno. A tak jsem sháněla nízké skříňky pod okna a k tomu knihovnu a aby to nebylo „každý pes jiná ves“. A tak jsem nakonec sehnala firmu, která vyrábí nábytek, který se dá libovolně sestavit, má spoustu různých skříněk a poliček. Zakoupili jsme 2 knihovny, několik nízkých skříněk, šatní skříň.... a je z toho defacto nábytková stěna.

A když jsme se stěhovali do dalšího bytu, jen jsme naší „stěnu“ trochu přestavěli. Ale co, je tam spousta úložného místa a možnost kombinace, takže si nemůžu vůbec na nic stěžovat.

Fotografii posílám 4 roky starou a celá naše „stěna“ tam není. Musela bych totiž odklidit asi tunu hraček, co se momentálně v obýváku povaluje, aby ta fotka za něco stálo a to se mi nechce :-))

stena

Nejvíc pyšná jsem ovšem na naše akvárium - terárium a hlavně na skříňku pod ním, kterou vyráběl můj táta, je vyztužená železnými tyčemi, aby unesla tu váhu a táta jí vyrobil tak, že je skoro k nerozeznání od ostatního nábytku.

akvarko

Paviocko

To máte pravdu, váš tatínek musí být úžasně šikovný.

Jak se bydlí vám, milé ženy-in? Jak máte zařízený byt? Jste spokojené s nábytkem, který jste sehnaly, nebo byste chtěla jiný? Často měníte a přestavujete, nebo jste konzervativní a držíte se „starého“ a osvědčeného?

Napište nám, nebo pošlete fotku svého obýváku na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama