naše čtenářka s nickem Datura. Tak už to v životě chodí. Ale aby jí udělal radost, nechal si vousy růst. Jak se jí líbil a jak to nakonec s jeho plnovousem dopadlo, to už vám prozradí sama ve svém příspěvku.

Už jako puberťačka jsem obdivovala muže, kteří měli a) prošedivělé skráně, b) brýle, c) ) vous a nebo alespoň knír., Zarostlá prsa, už byl hodně velký bonus. To všechno byly podle mě znaky mužnosti. Možná v tom hrálo roli to, že mi táta zemřel moc brzo a já hledala spíš náhradu. Obdiv k těmto mužům byl z mé strany ale jenom platonický.

Když jsem se pak doopravdy zamilovala, můj přítel byl naprostý opak mého ideálu. Když jsem se jednou odbarvila na blond, protože jemu se líbily blondýny, navrhnul, že mi zase udělá radost a nechá si narůst vousy. On, v mládí zářivý blonďák. Opravdu se neholil skoro měsíc a na bradě kromě skromného chmýří nevyrostlo nic. Spíš to z dálky vypadalo, že se delší dobu nemyl. Nakonec jsem ho sama poprosila, aby se oholil.

Dodnes mu stačí oholit se jednou nebo dvakrát týdně ručním holícím strojkem. Luxusní, značkový, který mu dcery kdysi koupily k vánocům odpočívá ve skříni a čeká, až se začne holit vnuk. No nevím, je to blonďák, už je mu 18 a pod nosem má roztomilý, jemný, blonďatý knírek , spíš takové chmýříčko.

A tak když chci hodně zarostlá mužská prsa, počkám si až bude v TV film s panem Abrhamem nahoře bez.

Zdraví Datura

Milá Daturo, a já čekala, že vám po těch „nepovedených „vousech řekne, ať si i vy necháte přírodní barvu vlasů

Text nebyl redakčně upraven

Tak, milé ženy-in a jak jste na tom vy. Jací se vám líbí muži? Oholení, nebo zarostlí? Jak je na tom ten váš? Holí se podle vašeho gusta, nebo ho musíte přemlouvat? Doznala jeho brada nějakých změn během vašeho vztahu? Máte na tom svou „zásluhu“? Mluvíte svému muži do vzhledu vousů, nebo to necháváte na něm?

Napište mi, na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama