bioBioxet jako bezbolestná metoda depilace jako odpověď pro všechny ženy, co se nechtějí trápit depilátory a jinými bolestivými výkony spojenými s odstraněním nežádoucích chloupků...

Podle současných standard estetiky a krásy by mělo vypadat ženské tělo perfektně hladce. Přesto většina českých žen zatím nenašla metodu, jak definitivně skoncovat s nežádoucím ochlupením. Holení vyžaduje příliš času a je nutné jej provádět snad denně, depilace je bolestivá, epilační krémy nespolehlivé a nešetrné k pokožce.

Bioxet našel řešení pro každou ženu, která chce mít zdravé, krásné a sametově hebké tělo, ale především pro ženy, které se bojí bolesti nebo nemají čas na to trávit dlouhé hodiny kosmetickými procedurami.

bio„Bylinný Bioxet, který se používá jako tělový a pleťový krém nebo balzám po koupeli, regeneruje pokožku a jeho používání vede k odstranění nežádoucích chloupků,“ říká Cansu Dilmen z B'IOTA Laboratories. „Bioxet je dobré řešení pro každou ženu. Přesvědčil slečny a paní ve více než 30 zemích světa. České ženy se mohou nyní zbavit bolesti a nepříjemností spojených s depilací,“ dodává Cansu Dilmen.

Kosmetické procedury si ženy rády spojují s relaxací a potěšením. Depilace je ale pro ně stále zdlouhavá a bolestivá záležitost. Používání Bioxet je bezbolestné a naprosto bezpečné a nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. První výsledky lze pozorovat již po třech měsících! Pravidelné používání Bioxetu po dobu 8 až 10 měsíců znamená trvalé řešení problému s nežádoucími chloupky.

Bioxet je k dostání pouze v lékárnách bez lékařského předpisu. Jeho spolehlivost a bezpečnost je ověřena několika testy v různých zemích, např. německým institute Dermatest Medical Research Company.

bioTělový krém Bioxet 130 ml
Doporučená cena: 699 Kč

bioPleťový krém Bioxet pro normální a suchou pleť 50 ml
Doporučená cena: 599 Kč

bioPleťový krém Bioxet pro mastnou pleť 50 ml
Doporučená cena: 599 Kč

Reklama