Úvodem bych ráda pozdravila všechny čtenářky a redakci pochválila jejich stránky, chodím sem každý den a ráda si čtu příspěvky čtenářek, články, ráda soutěžím a teď  jsem se stala nadšenou hráčkou lodí. :o))))

Můj příběh začal před 13 lety, kdy jsem se bláznivě zamilovala do jednoho kluka - měl hezkou motorku a byl moc hezký, mně tenkrát bylo 14,5 a pak nás moje kámoška dala dohromady.

Sice velmi zvláštním způsobem, ale o tom až jindy. :o)))

Začali jsme spolu chodit a bylo to moc hezké, já jsem pak odjela studovat do města, které bylo od nás vzdáleno 360 km, takže jsme se viděli skoro jednou za měsíc, ale přesto jsme spolu chodili dál a musím říct, že jsme se oba velice milovali a tím i ta vzdálenost pro nás nebyla překážkou - vydrželi jsme to celé 4 roky mého studia. Užili jsme si prázdniny, pak jsem nastoupila do práce v Praze a tam jsem dostala nabidku jet pracovat jako au-pair do Španělska - do velmi dobré rodiny.

Bylo to velmi lákavé a já samozřejmě přijala, protože mé pracovní vyhlídky v Praze nebyly příliš ideální. Tak jsem odletěla do Španělska a to zrovna 14 dnů před přísahou mého milého, který nastoupil na vojnu. Bylo mi hrozně smutno, to je sice pravda, ale tak strašně jsem se chtěla naučit španělsky, že jsem zůstávala dál a dál, až jsem tam nakonec strávila 7 let.

Mezitím jsem se se svoji láskou rozešla, ale vždy, když jsem byla doma na prázdninách jsme se viděli a to i přesto, že jsme oba měli partnery.

Celých 7 let jsem naprosto a úplně využila, vystudovala jsem tam školu, pracovala na velmi dobrých místech - na českých zastoupeních státních organizací a prostě jsem se stýkala s vlivnými lidmi a měla dobrou pracovní pozici. Jenže ono to právě není všechno a ten poslední rok jsem si začala uvědomovat,že kariéra opravdu není všechno a že mi moc chybí a jedině s ním chci strávit zbytek svého života, žen ON je ten pravý a nikdy nikoho jsem před ním ani po něm tolik nemilovala.

Tohle mě asi přesvědčilo, abych se k němu vrátila, tedy pokud mě on vezme zpátky po tom všem, co jsem mu udělala. 

A on mě stále miloval. Dokonce si pro mě do Španělska přijel a odstěhoval si mě do Čech. 

A teď už máme 1,5 letou holčičku a jsem tady moc šťastná a stále zamilovaná do svého manžela.

Někdy je potřeba se vzdát slibné kariéry a pohodlného života v zahraničí, aby byl člověk šťastný. A to, co jsem MOŽNÁ obětovala - mně moje holčička s manželem vynahradili a každý znovu a znovu mě to kompenzují, takže jsem velmi šťastná.

A proto bych mu ráda touto cestou poděkovala za trpělivost, kterou se mnou musel mít a za to, že mi umožnil cestu zpět. Takže nakonec přeci jen HAPPY-END.

Eva


Děkujeme Evo za krásný příběh ze života. A přejeme vám, ať nikdy svého rozhodnutí nelitujete.

Toto je dozvuk pátečního tématu - co jsem obětovala lásce.

 

Dnes si píšeme na téma naše děti. Co pro nás znamenají. Jak jsme na ně pyšní, jaké máme geniální výchovné metody, nebo jak nás vychovávají naše děti.

Pište, posílejte fotografie - nejzajímavější příspěvky, ať už fotografické, tak písemné (nejraději máme kombinované) odměníme drobnými dárky.

redakce@zena-in.cz

Reklama