Čtenářka Alminka sní o romantice už od dětství, ale v jejím životě se zatím muži moc nevytáhli. Snahy jejího muže o romantiku jsou skutečně k popukání...


Dobrý den, opět Vám píšu na dnešní téma.

Romantická jsem už od mala, když jsem si už v raných letech představovala večeři při svíčkách, atd. Už ve školce jsme se „pusinkovali" za závěsem, to Vám řeknu, to byla romantika! Pusa ve tmě. Super! Kromě „pusinek" se tam dělo i honění kolem bazénu, no a byli jsme nazí. To zrovna nebyla romantika, ale sranda to byla. :-)

Postupně jsem dospívala a romantiku jsem si moc neužívala, protože mě zvali na rande taková „paka", že jim šlo jen o jedno.... a potom se vypařit. Hrůza. Ale to je z jiného soudku.

Můj manžel bohužel romantik není, ale velmi se snaží být, za to si ho moc cením. Ale jeho pokusy „být romantický" nedopadly zrovna slavně, buď skončily katastrofou, nebo tragédií. Když jsme ještě nebyli manželé, tak mě chtěl požádat o ruku v jedné restauraci. Byla tam krásná atmosféra. Jak jsme dojedli tak si přede mě klekl a řekl: „Vezmeš si mě, Tondo?"

To jsem vyprskla smíchy. On zčervenal, a řekl to ještě jednou a teď už správně a já mu řekla: „ANO." (Jen tak mimochodem, Tonda je jeho nejlepší kamarád, který k nám někdy chodí na návštěvu.)

Nebo třeba jednou, chtěl navodit krásnou voňavou atmosféru svíčkami, zapaloval je, otočil se a svíčka spadla a zapálila mikinu a oheň se rozšiřoval samozřejmě dál. Museli jsme volat hasiče...

Nebo jednou jak mi chtěl romanticky zapnout náhrdelník. Seděli jsme u večeře, on najednou vstal a řekl, že mi ho koupil z lásky a že jsem ta nejkrásnější žena, měla jsem slzy v očích, jak se mu daří být romantikem. To ale za chvíli skončilo, protože jak mi dával ten náhrdelník, tak ho zapnul tak, že mě neuvěřitelně škrtil, musela jsem zakřičet: „AU!" Přiskočil ke mně, omluvil se a uvolnil ho, ale co se nestalo! Náhrdelník udělal křup a ulomilo se tam jedno takové kolečko u zapínání a spadlo na zem. Celý zbytek večera jsme ho oba hledali. Marně.

A stalo se toho o hodně víc, ale na to by mi nestačily ani čtyři stránky A4.

Ale jinak svého manžela přímo zbožňuji. Je moc milý, pozorný i hodný. A je taky jiný než ostatní muži. Rád se mnou nakupuje, vaří atd.

Miluje i naše děti a to je podle mého základ rodiny, a že není zrovna romantický? Nevadí, hlavní je, že se snaží být romantikem a já věřím, že se mu to někdy povede :-)

Hezký den.
Alminka

Poz. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Vzala byste si chlapa, který si vás při žádání o ruku splete s kamarádem?

Posílejte mi dnes své romantické příběhy! Protože i vášeň patří k romantice, odměním nejlepší příspěvky sadou čtyř druhů kondomů. A ten nejromantičtější příběh ze všech pak získá nejen tuto sadu, ale i dárkový balíček Ferrero s balením Ferrero Prestige a Ferrero Mon Chéri a knížku Pošta pro tebe.

Více o tématu a ankteu najdete zde: Krásné romantické ráno!

Redakční mail: redakce@zena-in.cz

Reklama