Čtenářka delfi.na nezná žádný pár, který by se stýkal po rozchodu. A ona vzpomíná na to, jak dala svému příteli na vojně kopačky dopisem. Děkuji Vám delfi.no za příspěvek. Úplně toho chudáka kluka na stráži vidím… Ale to potkalo spoustu z těch, co šli na dva roky na vojnu…

Příjemný den všem, 

pořád přemýšlím, co bych k dnešnímu tématu napsala. Neznám žádný ex-pár, který by i po rozchodu udržoval nějaké vztahy. 

Vzpomínám na jednoho mého bývalého. Bylo nám sladkých 18 let a začali jsme spolu chodit. Jenže přišel nástup na vojenskou službu. Tenkrát ještě na 2 roky. A já blbá, mladá, chtivá života. Nějak se mi nechtělo čekat. Napsala jsem mu dopis, že prostě to nemá cenu a bla bla bla ... znáte ty kecy, jak se vykroutit ze vztahu.

Přijel na opušťák, potkali jsme se, prohodili pár slov. Říkal mi, že se na moje dopisy vždycky těšil, jak malý. Měli zákaz brát si dopisy od holek na hlídku, pro případ, že kdyby se s ním chtěla holka rozejít, aby si náhodou něco neudělali.

Mno a on celý natěšený si můj dopis vzal, jaké bylo jeho překvapení, když si přečetl obsah. Ale vzal to docela sportovně, já se kála. Tvrdila jsem mu, že za to nestojím. Myslím, že i po tom všem jsme udržovali přátelský vztah.

Mno a teď se potkáváme, je šťastně (tedy aspoň doufám) ženatý, já dávno vdaná a pořád se na sebe usmíváme a zdravíme. Ale na nějaké vybavování to není.  

delfi.na
Text nebyl redakčně upraven


Jaké máte vztahy s bývalými manžely, milenci a příteli?

  • Zcela jste je zavrhla?
  • Nebo s nimi udržujete vřelé kontakty?
  • Musíte se s nimi stýkat kvůli dětem?
  • Stali jste se přáteli?
  • Co na to váš současný muž?
  • A co on? Udržuje kontakty s bývalými?
  • A vadí vám to?

Pište své příběhy, úvahy, stížnosti i pochvaly na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás dnes kolem 16. hodiny za příspěvek odměním třemi knihami: Hrana rozkoše od Evy Berlinové, Zákon přitažlivosti v praxi od Roberta Doyla, knihou Divoši od Dona Winslowa a třemi Margotkami na nervy s bývalými partnery.

Velmi se těším na vaše příspěvky a všem, které nebudou chtít, abych zveřejnil jejich nick či jméno, anonymitu samozřejmě zaručuji.

Reklama