Máte doma malé dítě nebo většího školáka? Snídají vaše děti cereálie s mlékem nebo s jogurtem?  Pak máme pro vás zajímavou akci – pojďte s námi testovat snídaňové cereálie Nestlé s vitaminem D.

Hledáme 20 maminek, které s námi a se značkou Nestlé otestují snídaňové cereálie Nestlé s vitaminem D. Pokud je chcete pro testování získat, zapojte se do naší soutěže, kde vybereme 20 výherkyň, které získají snídaňový balíček od Nestlé. Poprosíme vás, abyste nám následně napsaly, jak jste byly s cereáliemi spokojené, jak chutnaly vašim dětem a zeptáme se vás, jakou má pro vás a vaši rodinu význam snídaně.

Výherkyním zašleme elektronický dotazník s několika jednoduchými otázkami. Jejich odpovědi vyhodnotíme a jak testování dopadlo se dozvíte v dalším článku. Těšíme se, jak testování dopadne a jak vám budou zaslané produkty chutnat.

Nesquik

Co budete moci otestovat?

Každá maminka získá balíček, ve kterém najde Nesquik Vitamín D 450g Cini Minis Vitamín D 450 g.

Cereálie Nestlé nyní obsahují vitamin D, který je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. Oblíbené snídaňové cereálie tak plní své předsevzetí - stále zlepšovat své výživové hodnoty. Díky tomu již nově poskytují v jedné porci s mlékem kromě ostatních vitaminů také více než 18% doporučené denní dávky vitaminu D.

Maminky, chcete, aby vaši nejmenší dokázali velké věci? Snídaně je základ dne a podle odborníků z celého světa je důležitá pro fyzickou a duševní pohodu a kognitivní funkce dítěte. Snídaňové cereálie Nestlé jsou nově doplněny o zdraví prospěšný vitamin D.

NesquikVitamin D je potřebný pro správné vstřebávání vápníku, pro normální růst a vývin kostí u dětí. Přirozeným zdrojem vitaminu D je slunce.  Z potravin je kromě snídaňových cereálií vitamin D obsažen například v oleji z tresčích jater či vaječném žloutku.

Pravidelná konzumace snídaňových cereálií nastartuje děti po  nočním odpočinku. Tak začněte s dětmi super den v jedné porci! Kromě vitaminu D na děti v cereáliích čeká i vitamin B1, B2, B3, B6, kyselina listová, kyselina pantothenová, vápník a železo.

Novou recepturu dětských snídaňových cereálií Nestlé s vitaminem D zakoupíte od října 2014 v běžné maloobchodní síti v malém (215 - 225 g), velkém (425 - 450 g) i maxibalení (625 g) za stávající ceny. Malá balení pořídíte za 49,90 Kč, velká za 89,90 Kč a maxibalení za 109,90 Kč.

Více na www.cereálie.cz

Chcete tyto cereálie vyzkoušet? Zapojte se do naší soutěže, kterou najdete na TÉTO STRÁNCE.

Reklama