Blíží se období chladných dnů, které s sebou nesou riziko onemocnění. Určitě to znáte. Ráno vstáváte do školy nebo do školky a vaše dítě má horečku, skelný pohled a kašle, popřípadě mu teče z nosu jako z kohoutku a bolí ho v krku.

Dopoledne mu lékař předepíše antibiotika a musí se léčit doma. Takových bakteriálních infekcí stihne za podzimní a zimní období v horším případě hned několik. Určitě jste se setkali s tím, že lékař, který dítěti předepisuje antibiotika, vám doporučí dávat dítěti také probiotika.

Maminky, zapojte se do testování!

Spolu se značkou Marťánci jsme pro vás připravili zajímavou akci – testování pro 50 maminek, které získají doplněk stravy – novinku doplněk stravy Marťánky Laktobacily. Pokud bude vaše dítě nemocné, určitě je hned můžete vyzkoušet. Poprosíme vás za určitý čas, abyste nám vyplnili krátký dotazník, jak jste byly s Marťánky Laktobacily spokojené.

Pokud se chcete zapojit do testování, pak se zapojte do naší soutěže, vybereme 50 maminek!

Kdy můžete využít Marťánky Laktobacily?

MarťánciDětské zdraví bývá náchylnější než nás, dospělých. Při užívání antibiotik jim proto doplňte potřebná probiotika prostřednictvím doplňku stravy Marťánci Laktobacily. Obsahují čtyři kmeny bakterií, jež jsou běžnou součástí střevní mikroflóry. Přípravek je součastně obohacen o vitamin D, který přispívá k podpoře imunity organismu. Marťánci Laktobacily mají lahodnou ovocnou chladivou chuť a jejich užívání si děti oblíbí. Jedná se totiž o prášek, který si děti nasypou přímo do úst. Není nutné je zapíjet vodou. 

Probiotika jsou živé organismy, které mají schopnost příznivě ovlivnit složení přirozené střevní mikroflóry, a tím přispět celkově k našemu zdraví. Existují dva zdroje probiotik. Prvním jsou zakysané mléčné výrobky, které tento údaj uvádějí na obalu. Druhou skupinou jsou potom doplňky stravy s obsahem probiotik, které se dají pořídit v lékárnách v podobě tabletek nebo kapslí. Probiotika vybírejte pečlivě! Při volbě si všímejte, kolik miliard bakterií přípravek obsahuje. Mezi kvalitní probiotika patří doplněk stravy Marťánci Laktobacily. Vyrábí se moderní patentovanou technologií Probiocap®. Největší výhodou tohoto přípravku je vysoká odolnost před kyselým prostředím žaludku a tepelnými šoky, což umožňuje užívání kdykoliv během dne.

Více najdete na www.martanci.cz a na stránce o doplňku stravy Marťánci Laktobacily.

Soutěž najdete na této stránce Zapojte se do testování! Marťánky Lactobacily bude testovat 50 dětí!

Marťánci

Reklama