Byly jste překvapené, kolik prádla s prckem přibylo? Nejde ale jen o špinavé oblečení ratolestí, které stejně vydrží zůstat čisté jen pár minut. Jde také o mužovy věci z posilovny, čisté košile do práce, nekončící hromady ručníků a spodního prádla. Často si tak připadáte jako popelka, ale místo hrachu třídíte prádlo. Stává se, že ani nestihneme všechny várky vyprat.

Máte nějaké kamarádky s manželem, který nemá ponětí o tom, co se může prát dohromady nebo na kolik stupňů? Nicméně vzhledem k mužské zálibě v technologických novinkách se tak mimochodem zmiňte o dvoububnové pračce. To určitě vyvolá pozornost! Jde o pračku TWINWash od LG se dvěma pracími bubny – prvním hlavním s předním plněním a druhým menším s horním plněním. Ten menší je umístěn pod hlavní pračku, a tak nejde o obří široké zařízení. Jen o něco vyšší, což v koupelně tak často nepřekáží.

Plné využití na sebe nenechá dlouho čekat. Například při praní povlečení nebo ručníků, které často odkládáme. Když povlečení pereme, do spodní pračky můžeme v klidu přidat menší várku bodýček. Pereme obě várky zároveň a vypráno je přibližně za hodinu a perfektně.

Pračka totiž čistí prádlo pomocí páry. Jde o technologii TrueStream a je ideální pro malé děti, ale i pro alergiky. Redukuje totiž téměř všechny alergeny, které se během nošení můžou na oblečení zachytit. TWINWash nabízí díky parnímu praní také funkci Osvěžení prádla a funkci Parní aviváže. Perfektně funguje rovněž jako sušička, což ušetří čas, který trávíme věšením, i místo, které v koupelně na samostatnou sušičku nemáme. Pokud s malým nebo malou vyrážíte na delší procházku, rády využijete možnost volby režimu Eko sušení. To trvá o něco déle než normální sušení, ale značně spoří množství spotřebované vody.


Co se týče volby programů, disponuje TWINWash mnoha, které pasují každému prádlu na míru a využijí na plno všech funkcí. Navíc si můžete pomocí Wi-Fi stáhnout další, díky technologii SmartThinQ od LG. Ty nabídnou rozšířené využití, které nenaleznete v základu. Nejvyužívanější programy jsou však připraveny primárně, včetně skvělé funkce Přidat prádlo.

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama