Zdraví

Vyzrajte na hemoroidy - část druhá: Spolehlivá pomoc a úleva!

Říká se, že každý je svého štěstí strůjce. Ale platí to i při výskytu hemoroidů? Někdy jsou příčiny dány geneticky, ale často může za hemoroidy naše vlastní lehkovážnost.

Dvoudílný cyklus o hemoroidech se v minulé části zaměřil na jejich obecnou charakteristiku. Dnes se společně podíváme na různé způsoby, které mohou tomuto problému předejít, nebo jej dokonce i odstranit.

Hemostop

Citrusové plody mají velký vliv na zpevnění žilních stěn, a proto se výborně osvědčily v boji s hemoroidy.

Správný jídelníček je základ

Je vhodné zvýšit příjem vitamínu C, vlákniny a ovoce. Hrušky, borůvky, švestky, meruňky, banány, čočka, ovesné vločky, sója, fazole, neloupaná rýže, kedlubny, brambory, ořechy a sušené ovoce. Z ovoce jsou naprosto ideální sušené švestky a sušené fíky. U sušeného ovoce volte nesířené bioprodukty. V neposlední řadě se zaměřte na citrusy, které obsahuji přirozené flavonoidy. Ty mají obrovský vliv na zpevnění žilních stěn. Vyhněte se naopak stravě, která má močopudné účinky. Rovnou zapomeňte na kofeinové a alkoholické nápoje. Nedoporučují se také mléčné výrobky, jelikož způsobují tvrdší stolici.

Spěchat se při problémech s hemoroidy rozhodně nevyplácí.

Hemostop

Dobrá rada nad zlato!

 • Neseďte bez přestávky déle než 45 minut, dělejte si aktivní přestávky. Máte-li sedavé zaměstnání, zaměřte se na výběr správné židle, která nemá ve svém středu otvor. Mezera uprostřed způsobí, že právě oblast konečníku se může více vytlačit a žíly roztáhnout.
 • Udržujte pravidelnou přiměřenou fyzickou aktivitu, která podpoří pravidelné vyprazdňování. Stačí krátké procházky nebo relaxační cvičení. Nevhodná aktivita je jízda na kole.
 • Nepotlačujte první nutkání na stolici a pomalu se vyprázdněte. Rozhodně nespěchejte.
 • Při potížích s hemoroidy nikdy nepoužívejte projímadla.
 • Používejte měkký, neparfémovaný toaletní papír. Oblast konečníku otřete speciálním zvlhčeným ubrouskem určeným pro intimní hygienu.
 • Zvolte vhodného pomocníka z lékárny, který uleví vašim potížím. Vyzkoušejte zdravotnický prostředek Hemostop®Gel Max. Jeho unikátní složení obsahuje kombinaci dubové kůry, boswellie, Aloe vera a dalších devíti bylin působí již při prvotních problémech spojených se zrodem hemoroidů (svrbění, štípání a pálení konečníku).

Hemostop®Gel Max využívá ve svém složení boswellii prokazující mimo jiné stahující antioxidační vlastnosti přispívající k rychlé úlevě od hemoroidů. Navíc obsahuje Aloe vera pro zklidnění pokožky při podráždění a svědění v oblasti konečníku. Vyzkoušejte kvalitní zdravotnický prostředek Hemostop®Gel Max.

Přípravek je vhodný a bezpečný i pro těhotné a kojící ženy.

Hemostop

Hemostop®Gel Max – zdravotnický prostředek při hemoroidech.

   
17.09.2015 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [9] Marťanka00 [*]

  Nechala jsem si doporučit Hemostop gel. Měla jsem problém s hemeroidy po porodu. Koupě rozhodně nelituji. Je to malý zázrak. Hodně mi pomohl od nepříjemného štípání u konečníku.

  superkarma: 0 15.10.2015, 12:24:40
 2. [8] saraot [*]

  Měla jsem trhlinku v oblasti konečníku. Vyzkoušela jsem Hemostop gel. Po nanesení došlo ke zklidnění pokožky a postupně můj problém vyřešil. Nic účinnějšího zatím neznám.

  superkarma: 0 06.10.2015, 09:57:07
 3. [7] Slukola [*]

  Já mám dobrou zkušenost s gelem Hemostop. Začala jsem ho užívat když mě pálilo a štípalo v oblasti konečníku. Bylo to strašně nepříjemné. Uvítala jsem, že hned po nanesení příjemně chladí a přináší úlevu. Pomohl mi velmi rychle.

  superkarma: 0 24.09.2015, 14:16:15
 4. [6] kolčavka [*]

  Sml67 nepříjemý problém

  superkarma: 0 18.09.2015, 13:29:49
 5. [5] libuno [*]

  Meruňky, švestky, jablka - zaručené vyprazdňování. A věřte, že i veškeré změny včetně těhotenství jsou "můra". Nejdůležitější je pohyb!

  superkarma: 0 17.09.2015, 20:40:05
 6. [4] Boros [*]

  Znám jedinou "židli", která má ve svém středu otvor a na té se nedá sedět v práci. I když jsou machři, kteří na ni dokážou sedět i hodinu

  superkarma: 0 17.09.2015, 20:12:05
 7. [3] bobani [*]

  Jsou velmi nepříjemné

  superkarma: 0 17.09.2015, 15:25:25
 8. avatar
  [2] Avosanaj [*]

  Sml67

  superkarma: 0 17.09.2015, 14:53:50
 9. [1] Jana Hrabětová [*]

  Díky za rady i tipSml67

  superkarma: 0 17.09.2015, 10:21:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme