O svém pohledu na svět se k dnešnímu šovinistickému tématu vyjádřila také čtenářka V.poho. Se svým partnerem mají rovnoprávný vztah...

Rovnoprávný vztah, to je ideál čtenářky V.poho. Ostatně k takovému vztahu je už předurčená svým vzrůstem...


Říkám, že já mít chlapa šovinistu, tak bych ho snad zabila.
Anebo on mě.

Pravda, nebylo lehké se seznámit. Kdybych před pár lety nepotkala jeho, budu možná sama dodnes.

Jsem nějak příliš emancipovaná a moc mě neberou ty kecy, že ženská má být u plotny a radostně obskakovat svého truhlíka.

Pravda, jeho někdy i obskakuji. Když mu chci udělat radost. Nebo když je nemocný. Ale nedělám to rozhodně proto, že jsem žena a že se to na ženu sluší. Dělám to proto, že ho mám ráda a že vím, že až budu nemocná já, bude obskakovat zase on.

Nejsem zvědavá na ty kecy, že ženská má zbožně vzhlížet.

Možná je to proto, že jsem trošku vyšší, a tak vzhlížet není kam. On je stejně vysoký a tak mi to vyhovuje. Ve výšce i v životě jsme prostě partneři. Rovnoprávní. Koukáme si z očí do očí a tak věci i řešíme. Jenže většina mužů není tak vysokých jako on, a tak musí naopak vzhlížet ke mně, což je pro ně trošku matoucí. Než se vůbec vyrovnají s nezvyklým úhlem svého pohledu, největší kousek nabubřelého mužského ega se smrskne někam k pasu.

A to jsem ještě neotevřela pusu. Nějak špatně snáším, když mě chlap oblbuje hloupostmi v očekávání, jak mu to pěkně zbaštím. Moje druhá polovička říká, že jsem myšlením spíš chlap. Kdo ví, jestli ne i chlap šovinista:-)). A tak za vším hledám logiku. A když někdo plácá, tak ho prostě odpálkuji. Jedno, jestli ženskou nebo chlapa.

Nemají to se mnou ti mužští šovinisté vůbec lehké.

On říká, že si se mnou většina chlapů prostě neví rady a proto jsem mu zbyla. Jemu to ale vyhovuje. Nemá však vůbec strach, že by o mě přišel. Prý by mě každý hodně rychle vrátil.

Doufám, že to dost přehání.
I když v koutku duše cítím pokoru. Obávám se totiž, že tak jako každý chlap má zase jednou pravdu.
:-))
Ale říkat mu to nemusíte.
:-)

V.poho

Pozn. ret: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 13. prosince 2011: Já a chlapi šovinisti

Zasílání příspěvků k šovinistickému tématu již skončilo. Přesně v 16.30 hodin se dnes 13. prosince dozvíte, která čtenářka získala slíbený dárek, tedy: balzám po holení VICHY HOMME a 500 bodů do naší letošní Vánoční soutěže!

vichy

Stále hrajeme Šťastnou vánoční soutěž o ceny v hodnotě 30.000 korun! Více zde...

Reklama