skin

Byla jsem začátkem prázdnin u moře na Kanárských ostrovech. Byla jsem ráda, že mohu vyzkoušet novinku ze světa opalovacích přípravků - Emulzi na obličej s pudrovým efektem od Vichy. Vždy jsem měla problém s tím, že jsem se nalíčila, ale když jsme vyšla ven na sluníčko, musela jsem se ještě před nalíčení namazat mastným opalovacím krémem. Nalíčení bylo přetřeno hutným krémem, takže kromě očí se vše slilo do jedné hmoty. Navíc pleť vypadala mastně a leskla se. Tomu navíc přidaly nehezký vzhled krůpěje potu, v tom vedru.
Musím přiznat, že aplikací nové emulze od Vichy se vše vyřešilo. Pleť byla ochráněná, nevypadala mastně, krém se hned vsákl.

VichyJestli jedete k moři nebo se chystáte na dovolenou někam jinam, vyzkoušejte zmatňující ochranný krém s pudrovým efektem. Mám s ním dobrou zkušenost.

Tato Emulze SPF 30 na obličej s pudrovým efektem chrání pokožku do hloubky až ke kmenovým buňkám a nabízí ultra-lehkou texturu s mimořádně příjemným sametovým zmatňujícím efektem. Dokonce obsahuje i mikročástice křemíku, které absorbují nadbytečné sébum a zanechávají pleť dokonale matnou a čistou dokonce i na pláži. Součástí emulze je další významná složka pro hydrataci - kyselina hyaluronová.

Díky účinnosti filtrů Mexoryl chrání před nebezpečím UVB a UVA záření až ke kmenovým buňkám, které jsou jako jediné schopny tvořit nové buňky.

  • Emulze SPF 30 na obličej s pudrovým efektem je dermatologicky testována na citlivé pleti
  • Obsahuje termální vodu z Vichy
  • Je zcela bez parabenů
  • Je vhodná pro každý typ pleti, dokonce i pro mastnou pleť

 

Reklama