V září a říjnu probíhalo testování novinek Anew Clinical PRO. Pět žen, které se zapojily do testování, se nechalo vyfotit před testováním a následně po 5 týdnech po proběhlém testu. Dvě z žen jsou naše členky redakce – módní redaktorka Dana Haklová a zástupkyně šéfredaktora Klára Wimmerová.

Dozvíte se, jak testování proběhlo!

Anew Clinical PRO – ženy testovaly dva produkty – péči o oční okolí a sérum proti vráskám.

Avon

Jaké je sérum Sérum Anew Clinical PRO?

Má ultralehké složení, díky němuž se snadno nanáší a je dermatologicky a alergologicky testováno. Je vhodné pro všechny typy pleti. Používejte jej ráno a večer samostatně, nebo před aplikací hydratačního krému. Výsledkem bude den od dne mladší vzhled. Ihned po aplikaci dodává pleti celkově omlazený vzhled. Již za 1 týden je redukována viditelnost hlubokých vrásek. Složení s molekulou A-F33 bude po dobu 2 let k dostání exkluzivně v kosmetických výrobcích Avon nebo u profesionálních dermatologů.

Avon

Jaké jsou zkušenosti žen, které testovaly Anew Clinical PRO?

I když mám na svůj věk (52) poměrně málo vrásek, čemuž vděčím spíš dědičné dispozici, uvítala jsem testování nového krému. Co se protivráskové péče týče, jsem spíš skeptik, ale nový krém od Avonu mě přesvědčil, že to může fungovat. Nejvýraznější vráska mého obličeje (mezi očima) se viditelně změlčila než před používáním krému. Mám pocit, že celkově je pleť barevně sjednocená a hladší.

Vyhovuje mi i textura krému, která je jemná, snadno se roztírá a rychle vpíjí do pleti. Tím pádem mi k aplikaci stačí poměrně malé množství. Oceňuji i pumpičkový aplikátor, který zamezí kontaminaci krému. Docela mě překvapila vůně, která je nenápadná, jemně „ořechová“, ale to mi vůbec nevadí, hodně parfémované krémy na mě působí „podezřele.

V budoucnu bych tento krém ráda používala, protože věřím v jeho blahodárné a vyhlazující účinky na pleť. Kdo ví, možná za půl roku bude výsledek ještě lepší a pleť omládne ještě výrazněji, že si toho všimne i mé okolí. Změnu sice zaznamenávám zatím jenom já, ale dobrý pocit je pro mě důležitější než pochlebování, jak dobře vypadám. 

Cena krému je sice o něco vyšší, než jsem byla zvyklá, ale za kvalitu se prostě musí připlatit. To platí nejen v módě, ale i v kosmetice.

Možná bych v budoucnosti uvítala ještě rozšíření řady Anew Clinical o zpevňující krém. Věkem ochabují kontury obličeje, a ty jsou pro mne horším „strašákem“ než pár vrásek na čele nebo okolo očí. Ale to jen tak pro zamyšlení.

Pokud bych měla krém  Anew Clinical PRO A A-F 33 ohodnotit známkou (od 1-10), dala bych mu 8, aby výrobci neusnuli na vavřínech

V každém případě to byl zatím neúčinnější krém, který jsem vyzkoušela, a doporučila bych ho i svým kamarádkám.

Avon

Dana Haklová

Krém je velmi příjemné konzistence a dobře se aplikuje.
Po použití je pleť jemná a  zářivě oživená. Krém se na pleti nelepí a krásně se roztírá. Oční krém vůbec oči nedráždí.
Již po týdnu používání jsem viděla změnu, jemné vrásky se zahladily.
Pro dlouhodobý efekt je potřeba krém používat dvakrát denně – ráno i večer.
Velmi dobrý výsledek se dostavil již po 4 týdnech používání. Jemné vrásky se zahladily a ubyly. Hluboké vrásky  jsou méně výrazné.
Celkově jsem velmi spokojená a budu tento výborný krém dále používat.

paní Drastilová

Testovala jsem oba produkty Anew Clinical PRO, byla jsem s nimi spokojená. Mé postřehy: Vrásky jsou méně viditelné, pleť vypjatější. Vůně nevtíravá, textura příjemná, lehce roztíratelná. Pleť se více rozjasnila a vypadá svěžejší. Pravděpodobně si je budu kupovat, zvážím ještě s odstupem času (jak bude pleť reagovat v nejbližším období od ukončení používání). Cena mi přijde vcelku přijatelná, ale možná ve srovnání s obdobnými přípravky konkurence spíše vyšší, což může tyto produkty na trhu znevýhodňovat. Přípravek bych doporučila. Za nevýhodu u séra považuji nutnost vyhýbat se slunečnímu záření během používání a krátce i po skončení - což je v létě dost problematické. Druhá menší připomínka je k vůni. Je sice vcelku nevtíravá a nijak výrazná, ale pro použití na obličej bych si představovala vůni příjemnější, možná trochu svěžejší nebo s lehčí květinovou vůní. Tato mi přišla trochu kořeněná, něco mi silně připomínala, bohužel jsem nepřišla na to co... :-) Ještě jednou děkuji za poskytnuté produkty a přeji hodně úspěchů při jejich zavedení na trh.

Avon

Hana Kadeřávková

Jaké jsou mé zkušenosti s Anew Clinical PRO? Redukci vrásek jsem nezaznamenala, pouze hladkou pleť. Jsem s produkty spokojená, pleť je po aplikaci jemná. Uvidím, jestli si je budu kupovat, cena je pro mne vyšší, než jsem ochotná vydat.

Pavlína Černá

Více na www.anew.cz

Čtěte také:

Reklama