Měla jsem možnost vyzkoušet stolní mixér Activmix.

Jaké je moje hodnocení?

Protože hodně sportuji a mám ráda mixované ovoce a smootie, byla jsem za toto testování moc ráda. Musím říci, že mne nadchnul. Velmi jednoduchá obsluha a to, že si mohu vzít láhev s připraveným nápojem kamkoliv. Když bylo tepleji, využila jsem i teploregulační obal. Nyní je zima, tak to není potřeba. Velikost láhve je velmi příjemná (objem 0,6 l nebo menší, 0,4 l), vešla se mi bez problémů do sportovní tašky a hlavně – její objem je tak akorát, takže vám nápoj vystačí na dopoledne, na cvičení, na svačinu…

Pokud máte rádi tyto moderní vychytávky a milujete smootie, mixujete si drinky, měkké ovoce s ledem, s jogurtem, pak je to skvělý tip. Za mne má jedničku!

Popis mixéru:

Sportovní mixér ETA Activmix se 2 lahvemi a neoprenem jako skvělý partner pro aktivní životní styl. Více na http://eta.cz

Stolní mixér ETA010290020 Activmix s výkonem 350 W hravě zvládne přípravu různých druhů ovocných nápojů, smoothie, proteinových fitness nápojů, výživy pro sportovce ale také mléčných koktejlů, alkoholických i nealkoholických osvěžujících drinků. Poradí si s drcením ledu pro přípravu ledové kávy i ledové tříště. Můžete ho použít také při grilování na výrobu dresinků, salsa omáček ale i domácích ovocných přesnídávek a marmelád. Jeho široké využití oceníte nejen při sportu, ale také v horké letní dny, při grilování a dalších společných chvilkách s přáteli.

MIX and GO

Activmix je především pro ty, kteří žijí aktivním životem a chtějí si k němu dopřát něco dobrého. Je velmi praktický. Vzít si ho můžete s sebou kamkoliv, ať už si ho vezmete celý, nebo jen jeho láhve. Je vhodný ke sportu, do práce, do školy ale i na cesty. Slim design láhve je totiž navržen přímo do ruky a současně tak, aby bylo možné láhev umístit do integrovaných držáků, dveří od auta nebo chladničky.

Rychle a jednoduše

Tato láhev je zároveň mixovací nádobou. Láhev naplníte, jednoduše nasadíte mixovací nože a umístíte na motor. Po rozmixování lahev odejmete, odšroubujete nože a ty vyměníte za praktický těsnící uzávěr s pítkem. Příprava nápojů je snadná a velmi rychlá. Zároveň tak ušetříte čas s mytím další nádoby a přeléváním nápojů, jak je tomu u klasických velkých stolních mixérů.

Kromě velké 0,6 l láhve dostanete k mixéru ještě jednu menší lahev o objemu 0,4 l. Obě jsou vyrobeny z vysoce odolného Tritanu. Ten neobsahuje pachy ani chutě a je zdravotně nezávadný. K velké láhvi dostanete ještě neoprenový obal pro udržení teploty nápoje.

Více najdete na stránkách http://eta.cz.

Reklama