Styl

Vyzkoušeno: Prodloužení řas

Vypadají úžasně a přirozeně, ale nejsou vhodné pro každého - některým z vás možná vyřeší problém, jak vypadat stále dobře i bez očního make-upu.

V salonu Christina můžete dokonce spojit aplikaci či doplnění řas s masážemi nejrůznějších druhů, a k tomu i s kosmetickým ošetřením. Já sice svým klientkám tvrdím, že návštěva kosmetičky nenahrazuje v žádném případě každodenní péči o pleť, ale taková masáž obličeje, krku a dekoltu bezesporu k omlazení přispěje a hlavně je nesmírně příjemná a relaxační.

řasy

ilustrační foto

Najít tu správnou masérku, která by Vám seděla a navíc ještě uměla zázraky, není úplně snadné, zvláště když trpíte neustále bolestmi zad a skutečně ji potřebujete. Já ji našla. Není vůbec drahá, je mladá, nesmírně sympatická a moc si rozumíme. Když jsem k ní přišla na zeštíhlující masáž, vysvětlila mi, že není vzhledem k mým křečovým žilám vhodná, a provedla mi jiný typ masáže, který mě nadchl a hlavně mi pomohl. Profesionálka, jak má být, a to já oceňuju. Když jsem se dozvěděla, že provádí též prodloužení řas, řekla jsem si, že to vyzkouším. Jedna moje klientka si nechává prodlužovat řasy už několik let a velmi si to pochvaluje. Myslela jsem hlavně na blížící se dovolenou, kterou z části strávím venezuelském pralese. Nepředpokládám, že u indiánů budu mít ideální možnosti provádět svůj obligátní make-up a navíc nechci vedle o 20 let mladšího partnera vypadat jako jejich nebo jeho babička. :)

Samotný úkon trval hodinu a půl - ovšem já měla pocit, že třikrát méně, protože jsme si při něm perfektně popovídaly. Dá se říct, že aplikace je v podstatě příjemná, že nic zvláštího necítíte, max. lehký tlak na řasy, který zmizí, když vám odbornice vyndá zpod spodních víček chrániče. Martina mě poučila, že přihlíží k typu a věku klientky, aby řasy vypadaly přirozeně (což často jiné odbornice nezvládají). Takže jsem se uklidnila - měla jsem strach, že k mému věku se typ „mrkací panna“ moc nehodí. Výsledek mě opravdu nadchnul: nikdo nepozná (a skutečně nepoznal - ani klientky, které mě bedlivě sledují), že mám řasy nastavené. A každé ráno jsem se probouzela „krásná“ i bez řasenky. Tu jsem už při líčení nepoužívala vůbec. Bohužel řasy začaly velmi brzy padat.

K tomu Martina Srpová, majitelka salonu Christine, říká:
Metoda prodlužování a lepení kvalitní umělé řasy na řasu klientky zaručuje dlouhodobý výsledek - není problém styk s vodou. Řasy aplikuji i své téměř 70leté tchyni a vydrží jí velmi dlouho, až 5 neděl. Snášenlivost a trvanlivost je velmi individuální. Proč se prodlužování někdy neosvědčí?
1. Některé tělo přijme cizí předmět přirozeně, některé se brání, to může být jeden důvod, proč řasy začnou předčasně odpadávat.
2. Další důvod je každodenní kompletní líčení, resp. zvláště důkladné odličování. Tedy naprosto ideální pro ženy, které si oči nelíčí.
3. Velmi záleží na síle a kvalitě původních řas - pokud jsou slaboučké, umělé řasy drží hůř.

Ani jeden z důvodů nehrál v můj prospěch, a proto jsem dělala parádu přibližně jen do Silvestra.

Takže jsem měla místo prodloužení řas raději jít tancovat na prodlouženou, nebo si nechat prodloužit vlasy, které se na rozdíl od řas a nehtů neustále pyšní dobrou kvalitou a sílou. Nicméně člověk má vyzkoušet všechno - třeba proto, aby předal zkušenosti dál. Navíc jsem vizážistka a mohu svým klientkám dle výše uvedených kritérií prodlužování buď doporučit, či vymluvit.

Já osobně už se nemohu dočkat, až se vrátím z dovolené a vyzkouším naprostou novinku, kterou chystá Martina ve svém salonu na jaro: masáž břicha k odstranění tukových polštářků. Určitě vám o tom opět poreferuji!

Pokud jste z Prahy a okolí a chtěli byste některou ze služeb sympatické Martiny vyzkoušet, všechno, co poskytuje, najdete zde: www.salonchristina.cz. Nechybí ani reference klientek.

   
24.01.2013 - Krása - autor: Zuzana Anai Hainallová

Komentáře:

 1. [18] Klarušee [*]

  Taky jsem si nechala aplikovat metodu. Je to perfekt ještě přemýšlím o permanentních linkách. Ráno mi to neskutečně vyhovuje :)

  superkarma: 0 15.07.2015, 21:12:39
 2. [17] hanca.prok4 [*]

  Já jsem byla na prodloužení řas kapkami. http://www.gemini.cz/zakroky/plasticke-a-esteticke-vykony/prodluzovani-ras-kapkami/ Je to super rano se nemusim malovat hned po probuzení mam o starost méně :)

  superkarma: 0 02.07.2015, 12:13:58
 3. avatar
  [16] Hanďule [*]

  Florencie — #6  mě hrozně chybělo ranní promnutí očí. To jsem prostě potřebovala a nešlo to Sml30

  .

  A taky veliká chutovka, když mi kosmetička nepřelepila spodní řasy ochrannou páskou a všechny ty nově lepené řasy se pěkně lepily i k těm spodním Sml6 Sílené!  Tím jejich speciálním odstranovačem lepidla to slo jen trochu, takže přišly na řadu nůžtičky na nehty a těmi mi v těsné blízkosti očí ty řasy od sebe odstřihávala! Spodní byly v rámci zachování horních obětovány, takže jsem několik týdnů byla bez spodních řas, než zase dorostly. Už nikdy víc!!

  superkarma: 0 28.01.2013, 22:27:55
 4. [15] Trefa [*]

  Trefa:do Prahy se nedostanu a pak nosim stale bryle.tak nic pro me.

  superkarma: 0 26.01.2013, 20:31:59
 5. [14] mstein [*]

  Taky jsem vyzkoušela. Efekt bezvadný. Dle rady kosmetičky jsem nepoužívala žádné stíny, či tužky - prý vzhledem k mastnotě urychluje odpadavání řas. Nebylo to ani potřeba....ale.... že postupně odpadávají, to se dá - ovšem když je to nerovnoměrně, musíte si pomoct i na druhém oku trochu násilím - nejvíce mi vadilo, že ráno nemůžu vzít do dlaní vodu a pořádně si umýt oči - pouze jak člověk štítící se vody :o)) Tak jsem aspoň svému okolí předala zkušenost, aby se mohli rozhodnout, zda to zkusit.

  Brala bych to jen na nějakou příležitost - to už možná bude lepší a jednodušší použít celý proužek nalepovacích řas.

  superkarma: 0 25.01.2013, 11:25:16
 6. avatar
  [13] denkas [*]

  Pentlička — #8 Sml30Sml30Sml30No mě už vůbec!!!

  superkarma: 0 24.01.2013, 20:17:35
 7. [12] Anai [*]

  No, Martina tvrdí, že její tchyni (asi 65 let), která se líčí, to vydrží fakt 6 týdnů. Nedůvěřovala bych asi moc Asiatům... Nicméně nejsem asi vyjímka, která by to potřebovala doplňovat každých 14 dnů - na to nemám bohužel hlavně ten čas. Jinak rozhodně bolestivé odpadávání řas nebylo. Já se jen hodně razantně čistím, proto taky asi odpadávaly.

  superkarma: 0 24.01.2013, 19:13:11
 8. avatar
  [11] medulka [*]

  známá si nechala prodloužit řasy, ale moc dlouho jí to nevydrželo, jen pár dní...byly to zbytečně vyhozené peníze a já jsem v tom ani neviděla nějaký zvláštní efekt, nijak zvlášť to oči nezvýrazniloSml80, ještě že nic takového nepotřebuji, stačí mi řasenka Sml36

  superkarma: 0 24.01.2013, 15:13:20
 9. avatar
  [10] Altamora [*]

  Jana 01 — #4 Cože, každých čtrnáct dnů si nechat půl hodiny vrtat u očí? No, to by mi za uhrančivý pohled nestálo.

  Kdysi jsem zkoušela nalepovací řasy. Soudím, že příroda ví, co dělá, když mi takové nedala. K mým očím se absolutně nehodily.

  superkarma: 0 24.01.2013, 12:11:01
 10. [9] zuzkau12 [*]

  Strašne túžim po dlhých hustých výrazných riasach, žiaľ moje sú veľmi ale veľmi nevýrazné :(

  superkarma: 0 24.01.2013, 11:04:09
 11. avatar
  [8] Pentlička [*]

  Myslím, že mě by prodloužené řasy už nezachránily. Sml80

  1. na komentář reaguje denkas — #13
  superkarma: 1 24.01.2013, 10:50:35
 12. [7] Ivushka12 [*]

  Měla jsem je v létě. Bylo to krásné, ale nevydrželo mi to ani 14dní :(

  superkarma: 0 24.01.2013, 10:19:52
 13. avatar
  [6] Florencie [*]

  Jana 01 — #4 Popsala jsi skoro všechny nevýhody. I to byl jeden z důvodů, proč jsem je sundala. Nepohodlné spaní, utírání ručníkem, mytí..

  1. na komentář reaguje Hanďule — #16
  superkarma: 0 24.01.2013, 10:18:59
 14. avatar
  [5] Makynka [*]

  Umělé řasy, umělé nehty, to by člověk pořád jenom někam běhal na doplňování Sml23 Chápu to, když chce být někdo krásný na dovolenou nebo na svatbu, ale jinak mi to přijde zbytečné patlání. Mě osobně na dovolenou u moře stačí voděodolná řasenka, mám takovou, která se za celý den vůbec nerozmaže, pokud mám tedy pocit, že se potřebuju malovat i na pláž.

  superkarma: 0 24.01.2013, 09:47:33
 15. [4] Jana 01 [*]

  Ty řasy jsem nosila asi rok, ale bylo to poměrně finančně nákladné (jediná úspora byla pouze za řasenku na horní řasy a za oční odličovač) k tomu jsem tam musela dojíždět, protože ne všude to dělají ... dokonce jsem vyzkoušela 4 firmy, než jsem našla tu, která mi vyhovovala nejvíc. Musela jsem je nechat doplňovat nejméně každých 14 dní a v poslední dny už jsem bývalala nervózní, byly hodně vypadané. Efekt úchvatný, skvělé i na fotkách..., ale řasy byly nepohodlné, nemůžete se pomazlit s partnerem, zabořit mu obličej do svetru na hrudníku, musíte moc opatrně otírat obličej ručníkem a hlavně dělá problém spaní na boku, kdy se vytrhávají boční řasy, které jsou v kontaktu s polštářem či prostěradlem. Takže trvanlivé a vhodné pro ženy, které nemají partnera (v tom období mi vydržely mnohem víc) a dokážou spát na zádech. Jinak řasy odpadávají a často se po zachycení vytrhávají bolestivě i s vašimi vlastními. Estetický efekt je však asi první dva dny po doplnění úžasný, moc krásné a vypadáte naprosto skvěle... Někdy mi ten pocit chybí, ale jezdit stále někam 30 km a pak ležet víc než půl hodiny na stole a nechat tam tisíc korun se mi už nechce.

  1. na komentář reaguje Florencie — #6
  2. na komentář reaguje Altamora — #10
  superkarma: 1 24.01.2013, 09:19:55
 16. [3] cilani [*]

  Mně to nějak nebere. Když chci, tak se namaluju, ale nestydím se za sebe ani nenamalovaná. Asi by mi bylo líto těch peněz...

  superkarma: 0 24.01.2013, 08:14:04
 17. avatar
  [2] Florencie [*]

  Mám taky vyzkoušeno. A zrovna já jsem ten typ, který by potřeboval výměnu/doplnění každých čtrnáct dní. Na dovolenou k moři ale doporučuji. Bylo vidět, jak si mě ženy prohlížely, jaktože jsem pořád namalovaná, i když řádím v moři. Sml16

  superkarma: 0 24.01.2013, 07:53:42
 18. [1] lidicka [*]

  Prodloužení řas nepotřebuji, jsem spokojena s tím co mámSml52

  superkarma: 0 24.01.2013, 05:55:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme