Zamilovaly se vaše děti do LEGO příběhů? Pak je určitě nadchne podzimní novinka, která vznikla spoluprací společností LEGO a Samsung. První televizní LEGO aplikace LEGO TV přinese dětem spoustu zábavy a zážitků s jejich oblíbenými LEGO hrdiny!

LEGO

Nová aplikace obsahuje kompletní řady LEGO seriálů pro holky i kluky. Děti tak s jistotou najdou pomocí této aplikace své oblíbené příběhy s hrdiny z LEGO Ninjago, LEGO Chima, LEGO Hero Factory i LEGO Friends! Jednotlivé epizody jsou dlouhé 22 minut. Součástí aplikace jsou také krátké filmy tzv. minimovies inspirované řadou stavebnic LEGO City. Celý svět LEGO hrdinů tak nyní děti najdou kdykoliv přímo na svých televizních obrazovkách. Díky jednoduché navigaci a intuitivnímu ovládání si mohou malí i velcí fanoušci vybrat, co budou právě sledovat, nebo si nastavit oblíbený pořad a zhlédnout kompletní řadu najednou!

LEGO

LEGO TV navíc přináší bezpečný obsah vhodný pro děti jakéhokoliv věku a spoustu zábavy bez reklam.

Na českém a slovenském trhu bude aplikace zdarma ke stažení od září 2014 na všech chytrých televizorech Samsung SmartTV roku výroby 2012 a novějších, na vybraných Smart Blu-ray přehrávačích a domácích kinech.

LEGO

Měli jsme ji v redakci možnost vyzkoušet, a jak to dopadlo? Nemohli jsme děti odehnat od televize! Spuštění přes Wi-fi je velmi jednoduché, stačí jen vybrat příběh, který děti zaujme. Pokud mají vaše děti rády tyto příběhy, myslím, že je určitě zaujme!

Reklama