Ve Fruitisimo ovocných barech bojují proti bacilům! My jsme měli možnost tyto skvělé drinky nabité vitamíny vyzkoušet na naší akci se čtenářkami.

foto

Kwéčko

Drink Kwéčko vám usměvaví barmani z Fruitisima namixují z kiwi, manga, pomeranče a jablka. Už jen kiwi obsažené v drinku, které má v porovnání s citrusy téměř dvojnásobný obsah vitamínu C, pokryje doporučenou denní dávku tohoto vitamínu. Kiwi je navíc bohaté na draslík a hořčík, a tak posiluje vedle imunitního systému i ten nervový. Což se v předvánočním období může více než hodit.

Céčko

Vitamínem C nadupaný drink Céčko se připravuje z černého rybízu, pomeranče, hrušek, jablek a zázvoru. Plody černého rybízu jsou přímo pokladnicí vitamínu C, navíc obsahují vitamín A, celé spektrum vitamínů skupiny B a mnoho dalších minerálních látek. Kousek zázvoru, který dodá drinku říz, pomůže zahřát se v chladných dnech a úspěšně boj

Fruitisimo, česká síť ovocných barů, si na zimní období  pro nás připravilo sezónní drinky, které svým složením pomáhají podporovat obranyschopnost organismu nebo bojovat s nachlazením. Nechybí v nich kiwi, černý rybíz, pomeranče nebo zázvor. Jak nám chutnaly? Byly skvělé!

fruit

Pokud vás pohlcuje předvánoční stres, zastavte se ve Fruitisimo a dejte si pořádnou porci vitamínů ve formě lahodného drinku.

Více na Fruitisimo https://fruitisimo.cz/

Reklama