Aby byla vaše pleť krásná a vypadala zdravě, vyžaduje dokonalou péči. Líčíme se, abychom vypadaly krásně, pokožka je po celý den vystavena, nečistotám v ovzduší, potí se, reaguje na každodenní stres. Po náročném dni si potřebuje odpočinout.

VISIBLY CLEAR® Pink Graperfuit

Základem zdravě vypadající pleti bez nečistot je správné každodenní odlíčení. Nejen dobrá technika odlíčení pomocí kvalitních tamponů, ale také vhodným výběrem odličovacích přípravků můžeme pleti pomoci v regeneraci a odpočinku.

VISIBLY CLEAR® Pink GraperfuitSprávně odlíčená pleť volně dýchá, je zbavena nečistot a vytvořeného mazu, což má vliv na ucpávání pór a vzniku nechtěných pupínků nebo černých teček. Pro ty z vás, kdo dopřáváte pleti vhodnou péči jsme v minulém článku doporučili odličovací řadu VISIBLY CLEAR® Pink Graperfuit od Neutrogeny®!

Novinky VISIBLY CLEAR® Pink Graperfuit byly vytvořeny jako nová čistící řada pro čistší, jemnější a zdravě vypadající pokožku.
Tato řada je určena pro každodenní péči s unikátní technologií MICROCLEARÒ, která čistí pleť do hloubky, odstraňuje nečistoty a mastnotu a pomáhá redukovat výskyt černých teček. Výtažky z růžového grapefruitu dodávají pleti svěžest a povznášejí vaše smysly.

Vyzkoušela jsem tyto novinky a musím říci, že jsou opravdu dobré. Nejvíce mne oslovila mycí emulze. Její gelová struktura je velmi hebká, krásně se nanáší a roztírá. Velmi příjemně voní a jednoduše vytvoří na pleti jemný mycí film, který odstraní všechny nečistoty. Snadno se smyje a pleť je pak příjemně jemná a voňavá. Peeling je taky příjemný, ale ten jsem použila zatím jen 2x, mám pleť není tak problematická. Všechny přípravky mají díky výtažkům z růžového grapefruitu svěží ovocnou vůni. Mohu jen doporučit!

Novinky si můžete vyzkoušet v těchto variantách:

  • Mycí emulze, 200 ml
  • Peeling, 150 ml
  • Krémová čisticí emulze, 150 ml

Více o novinkách http://zena-in.cz/clanek/visibly-clear/kategorie/Neutrogena

Reklama