Styl

Vyzkoušeli jsme tělový krém Délice des Fruits od L’Occitane

V listopadu a prosinci jsme měli možnost v redakci vyzkoušet kosmetiku L'occitane, což jsme s radostí udělaly. Kolegyně Zuzana Sommerová vyzkoušela tělový krém Délice des Fruits. Jaké s ním má zkušenosti?

kremKosmetiku L'occitane znám už dlouho. Je ale pravda, že kromě krému na ruce a občas nějaké vůně, si ji často příliš nekupuji. Když jsem získala tělový krém Délice des Fruits, měla jsem opravdu radost.

Krém má krásnou citrusovou vůni. Lehce se roztírá a nezanechává pocit mastnoty. Mám poměrně suchou pleť a mažu se každý den ráno i večer. Když jsem ale když jsem používala tento tělový krém, měla jsem komfortní pocit až do další koupele. Takže stačilo použít ho jednou denne.

Nejdříve jsem si říkala, že si ho nechám na výjimečné příležitosti, ale poté, co jsem ho poprvé použila, natírala jsem se denně po koupeli. Výhodou krému ale je, že není nutné použít ho moc, takže mi docela dlouho vydržel. Myslím, že v tomto případě opravdu cena odpovídá kvalitě.

Stejně jako většina výrobků L'occitane má i tento krám moc hezké balení. Pokud budu uvažovat o nějakém hezkém kosmetickém dárku pro někoho z rodiny, je to určitě jedna z variant.

Více na www.loccitane.cz

   
17.01.2012 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] PBD [*]

    Sml67

    superkarma: 0 18.01.2012, 15:40:08

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme