Dostala jsem možnost vyzkoušet nový suchý šampon na vlasy od značky Syoss.
Jaká je moje zkušenost? Šampon jsem si vzala s sebou na chatu, kde si většinou nemyji hlavu. Normálně si myju vlasy skoro každý den, protože je mám vlnité a každé ráno mám takové vrabčí hnízdo, že nepomůže nic jiného než je umýt a znovu vyfoukat do oblíbeného účesu. Často se mi také stává, že se mi vlasy nad čelem, které mám do ofiny, mastí více než ostatní vlasy. Proto jsem chtěla vyzkoušet tento nový šampon. Ráno jsem si na chatě neumyla vlasy, jen jsem vlny zkrotila hřebenem a lehkým zvlhčením.

Mastnější ofinu jsem vyřešila suchým šamponem. Musím přiznat, že moc pěkně voní. Použití je jednoduché. Ofinu a vršek hlavy jsem asi z 20cm vzdálenosti postříkala suchým šamponem - je ve spreji. Pak jsem vzala ručník, vlasy jsem lehce promasírovala, aby se suché části šamponu dostaly všude. Následně jsem šampon jednoduše vyčesala a ještě lehce profoukla fénem. Výsledek byl dobrý. Ofina vypadala do večera dobře, vlasy byly svěží na dotek. Myslím, že tento suchý šampon využiju na cesty, nebo když se mi přes den bude zdát, že mám mastnější ofinu - hodí se mít ho v šuplíku v kanceláři mezi ostatními kosmetickými přípravky, které jsou vždy po ruce.

syoss

Jaký je suchý šampon na vlasy od Syoss?

Mastné a zplihlé vlasy vám na dobrém pocitu ani na kráse nepřidají. Jenže i když o sebe pravidelně pečujete, někdy se můžete dostat do situace, kdy zkrátka nemáte možnost si vlasy umýt. Důvody jsou různé. Možná hodně cestujete a sprchu nemáte stále po ruce. Nebo neteče teplá voda a ve studené se vám vlasy mýt nechce? Velmi prozaickým a častým důvodem je pak nedostatek času. Ať už je příčinou vaší svízelné situace cokoli, nyní máte po ruce jednoduché a účinné řešení v podobě novinky Syoss suché šampony.

Exkluzivní řada výrobků značky Syoss se rozšiřuje o nové suché šampony Syoss, které vašim vlasům nabídnou den svěžesti a krásy navíc. Pročistí a osvěží vaše vlasy kdykoli to po-třebujete, dokonce i když žádná sprcha nebo koupelna není v dosahu. A to vše za přijatelnou cenu.

Nové suché šampony Syoss jsou k dostání v praktické 200 ml lahvičce, která se snadno ve-jde do kabelky. Nádobku pak stačí jednoduše protřepat a obsah aplikovat na vlasy. Přebytky šamponu vyčešete a vlasy upravíte obvyklým způsobem. Váš pečlivě vytvořený účes si tak udrží krásný a svěží vzhled ještě dalších 24 hodin.

Portfolio suchých šamponů Syoss je v těchto variantách:

  • Suchý šampon pro objem, 200ml - DMOC 129,90 Kč
  • Suchý šampon pro mastící se vlasy, 200ml - DMOC 129,90 Kč

O šamponech jsme psali v tomto zajímavém článku: Dopřejte vlasům den svěžesti a krásy navíc!

Reklama