Dostali jsme v redakci možnost vyzkoušet kosmetiku L´Occitane. Klára Wimmerová nám napsala, jak se jí libil Sprchový gel Délices Des Fleurs, L´Occitane


Sprchový gel Délices Des Fleurs, L´OccitaneHned při prvním použití mi gel připomněl obrovskou koupelnu mojí babičky, s velkou vanou, ve které jsem mohla skoro plavat, hlavně ale babiččin starobylý prádelník, kde měla pečlivě seskládané ručníky... nevím, čím babička prádlo voněla, mrzí mě, že jsem se jí na to nestihla zeptat, ale růže a fialka v Délices Des Fleurs voní mému nosu podobně a vzbuzuje ve mně krásné vzpomínky.

Kdybych měla vyzdvihnout tři věci na tomto sprchovém gelu, pak je to jeho konzistence, připomínající želé (takže se vám nepodaří vylít si na ruku půlku obsahu lahvičky, jak se často stává), potom jeho neotřelá, opravdu krásná a vyvážená vůně a nakonec... trvanlivost parfemace. Vůně vydrží na pokožce ještě hodně dlouho po sprchování, dokonce mi provoněla i župan. :)

Tento sprchový gel bych doporučila jako krásný vánoční dárek pro všechny vaše příbuzné nebo blízké ženského pohlaví, nezávisle na věku. Starším ročníkům připomene vůně růže jejich mládí nebo dětství, mladším se bude líbit nasládlá fialka, která dodává vůni něžnost.

Já se každý den těším na večerní sprchu ještě víc než obvykle a moje radost trvá déle, minimálně stejně tak dlouho, jak dlouho cítím vůni Délices Des Fleurs na pokožce.

Klára Wimmerová

Více o kosmetice L´Occitane najdete na www.locitane.cz - doporučujeme sekci s vánočními balíčky! Jsou kouzelné!

Reklama