Měli jsme možnost vyzkoušet v redakci produkt, který vám můžeme určitě doporučit. Naše kolegyně Věra má pětiletou dceru, takže testování uvítala. Jak s ním byla spokojená?

Johnsons baby Easy-Rinse

„Když jsem dostala možnost otestovat NOVINKU JOHNSON’S®Baby Easy- Rinse pěnový šampon, byla jsem moc ráda. Doma mám totiž malou 5letou princeznu, a ta miluje vše, co je určeno k péči o vlasy pro děti. Má dlouhé vlásky a moc ráda si je češe a chce zaplétat různé culíčky, drdůlky… prostě už teď jsou vlasy pro ni důležité. Když jsem domů přinesla šampon k testování, hned pojala celou věc patřičně důležitě.

kid

Jaký byl můj dojem z pěnového šamponu JOHNSON’S®Baby Easy- Rinse?

Na první pohled jsem byla nadšena z praktického balení. Zejména z dávkovače ve formě pumpičky. I když mám ostatní šampony na poličce, občas se stane, že si dcera v touze mít ještě více voňavé vlásky šampon sama vezme a začne si hlavu mýt. To je sice super, ale já mohu jít druhý den do drogerie a kupovat nový šampon, protože dcera má pocit, že čím více šamponku na hlavu dá, tím více bude vonět, což je v jejích očích velice důležité. :)

Johnsons baby Easy-Rinse

K samotnému testování: Dcera byla celá napjatá, až šampon vyzkouší. Když jsem jí začala stříkat na ručičky pěnu, nejdříve si myslela, že jsem popleta, která ani šampon nepozná – pěnovou konzistenci šamponu neznala. Pak se jí pumpička moc zalíbila a já byla také nadšená, protože už nebude hrozit vylití půlky šamponu do vany, když si ho snaží napatlat na vlásky.

Druhé, co nás obě zaujalo a dostalo, byla úžasná vůně, která se nasytila celou koupelnu. Jahodová vůně šamponu je okouzlující! Koupelna nám dokonce vydržela provoněná až do rána a vlásky samozřejmě také.

Johnsons baby Easy-Rinse

Dcera má ráda vodu a koupání, a tak v záplavě bublinek vydržela přes půl hodiny. Protože když má voňavé vlásky ona, musí je mít i její sbírka mořských pan. Tak ve finále šampon testovaly i panenky. Pěnu na hlavě měla tak bohatou, že jí stačila i na všechny malé kamarádky.

Také jsem ocenila, že pěnový šampon JOHNSON’S®Baby Easy- Rinse pro děti v očích vůbec nepálí, a tak je jeho používání jednoduché a příjemné, nemusím řešit pláč z koupelny a vytírání štípavého přípravku z očí.

Johnsons baby Easy-Rinse

Lucinka měla vlásky po tomto šamponu krásně jemné a dobře se rozčesávaly. Z tohoto testování jsem byla nadšená já, Lucka a možná i panenky… takže za mě – doporučuji maminkám pro mytí dětských vlásků.

Johnsons baby Easy-Rinse

Reklama