Co potřebujeme?

1 porce
·        4 cl bílého rumu
·        3 cl čerstvé limetkové šťávy
·        několik lístků čerstvé máty
·        2 lžíce třtinového cukru
·        sodovku

Do sklenice dejte mátu, třtinový cukr a šťávu z limetky. Promíchejte, ideálně ještě rozmačkejte, ať se vše dobře promísí a prolnou chuti a vůně. Přidejte trochu sodovky a namixovaný led. Nakonec přidejte bílý rum a ještě dolijte sodovkou. Ozdobte mátou a plátkem čerstvé limetky. U verze virgin mojito  nepoužívejte rum.

Náš tip!
Stolní mixér Tefal UltraBlend+ (BL936E38) vyniká především svou silou a unikátní technologií čepelí. Rychlost 45 000 otáček za minutu zajišťuje patnáctkrát jemnější konzistenci, než je běžné u obyčejných kuchyňských mixérů. Revoluční technologie čepelí Tripl’Ax® Pro a výkonný motor o příkonu 1500 W zajistí rozmixování surovin do neuvěřitelné jemnosti.
Dvoulitrová nádoba zaručuje dostatečný objem pro přípravu večeře pro celou rodinu. Šest automatických programů a manuální ovládání intuitivním digitálním displejem navíc nabízí nekonečnou škálu možných receptů a funkcí. Šest nerezových nožů nakloněných do tří směrů kombinuje tři různé způsoby sekání pro bezchybné mixování, vysoká rychlost navíc uvolňuje daleko více chutí a aromatických látek, které napomohou vyššímu gastronomickému zážitku. UltraBlend je dokonalý pro přípravu lahodných domácích šťáv, polévek, omáček a mnoha dalších jídel. K dispozici máte šest programů pro nejrůznější druhy příprav (smoothie, drcení ledu, horká polévka – ohřev třením rychle rotujících čepelí až na cca 75 °C, sorbet, ořechy a automatické čištění) a pomalý start. Doporučená maloobchodní cena 7 999 Kč.

Více na www.tefal.cz

Reklama