Hubnutí je pro mnoho žen záležitostí celoroční, a někdy i celoživotní snahy. Já jsem jednou z nich. Od dětství bojuji s kily navíc a stejně jako spousta jiných mohu říct: Vyzkoušela jsem sama už kde co. Jak ale zafunguje, když vám pomůže neinvazivní liposukce?

Zhubnout JE umění

Nikdy jsem nebyla zrovna vyžle. Právě naopak. Všichni se rozplývali nad mými hezkými faldíčky, ovšem tato doba bezmezného obdivu skončila velmi záhy, a najednou byla kila navíc problém. Vyřešila jsem to v šestnácti, kdy jsem drastickou metodou „nežrat“ zhubla za půl roku pětadvacet kilo. Dostavily se ale, logicky, všemožné zdravotní problémy, se kterými bohužel bojuji doteď.

Dnes už vím, že existují opravdu účinné metody, jenže si jejich aplikací můžete způsobit doživotní problémy.

Hledám tedy jiné cesty. A s jednou z nich vás seznámím.

Proč by na světě bylo tolik tlustých lidí, kdyby zrovna TOHLE fungovalo?

Nabídce vyzkoušet si na vlastní tělo neinvazivní liposukci v salonu Be-1 jsem nemohla odolat. Tak jako nejedna z vás, i já jsem totiž byla skeptická. Velmi skeptická. Právě proto, že vím, že hubnutí vyžaduje velké úsilí, nevěřila jsem, že by mě mohl nějaký přístroj za půlhodiny mého nicnedělání „vysát“, a bylo by po problému. Chcete tedy znát pravdu? Už vás nebudu napínat...

Připravit se, začínáme

Rada číslo jedna: Salon si pečlivě vyberte! Pomohou vám k tomu například internetové stránky salonu, i podle nich poznáte, jak je salon kvalitní. Neposkytnout vám žádné konkrétní informace o tom, jak se máte na proceduru připravit nebo jak bude procedura probíhat? Špatně! Než se objednáte, je přece dobré vědět, do čeho jdete. Podívejte se třeba na stránky salonu Be-1, hned budete v obraze.

hubnutí

Rada číslo dvě: Pokud si pročtete stránky, dozvíte se, že neinvazivní liposukce vyžaduje vaši aktivní účast! Při proceduře samotné si sice pěkně poležíte, ale podcenit nesmíte přípravu ani fázi, která přijde potom. Je potřeba dodržovat určitá pravidla a omezení, například se musíte vzdát na nějaký čas kávy, což pro mě nebylo zrovna lehké, ale také třeba omezit tučná nebo sladká jídla a pít hodně vody.

Rada číslo tři: Nebojte se. V salonu Be-1 se vás ujme některá z příjemných slečen a paní, které mají přístroje na starosti, a provedou vás celou procedurou, dopředu vám vysvětlí, co se bude dít, že například ucítíte na ošetřované oblasti teplo, nebo že v určité fázi uslyšíte jemné pískání v uších. Já jsem absolvovala proceduru na přístroji Eximia, v salonu je k dispozici ještě Med Contour, vyzkoušet můžete oba. Vybrat si musíte také oblast, kterou chcete „zhubnout“, já jsem si vybrala břicho, které jsme před aplikací změřily, abychom mohly porovnat stav „po“.

Rada číslo čtyři: Těšte se na závěrečnou lymfodrenáž! Po půlhodince na přístrojích Eximia nebo Med Contour vás čeká vrcholně příjemná procedura, připomínající masáž - obléknete nohavice a pás kolem trupu a 30 minut si budete užívat lymfodrenáž... můžete si přitom číst, sledovat televizi, nebo pospávat. V této fázi ošetření už jste sami, nikdo vás neruší, jen občas vás přijdou zkontrolovat, zdali vám nic nechybí... a ono vám něco skutečně chybět bude!

lymfodrenaz

Chybějící centimetry určitě postrádat nebudete

Po ošetření následuje měření, abyste měla okamžitou zpětnou vazbu... ostatně na to jste nejvíc zvědavá. Mně ubylo 1.5 centimetru a byla jsem poučena, že pokud budu dodržovat dohodnutý následný režim (zejména ten pitný), půjde ještě objem dolů. A skutečně, druhý den mi chyběl další centimetr. To už na sukni poznáte!

Rozhodujete se, jestli ano, nebo ne?

Pak doufám, že jsem vám svojí zkušeností pomohla v nelehkém rozhodování. Hubnutí není jednoduchá věc, jak už jsem psala na začátku.

Přidala bych na závěr ještě pátou radu: Nepouštějte se do něj, pokud nejste stoprocentně přesvědčená, že zhubnout chcete. Je totiž potřeba dodržovat pravidla a být na sebe přísná, a někdy to trvá docela dlouho. Neinvazivní liposukce ale umí tento čas zkrátit a především vám ho zpříjemnit. A to není málo.

Liposukci jsem vyzkoušela v salonu Be-1, www.be-1.cz.

Zdroj foto: salon Be-1

Reklama