Protože vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy od firmy Tesco, říkala jsem si, že musím poprosit kolegyni Věru, aby mi popsala svou zkušenost s nákupy na itesco. Vím, že tuto službu využívá a že od Vánoc si ji velmi pochvaluje. Má dvě děti, práci, je ve stálém shonu a nákup, který ji doveze Tesco až domů je pro ni velkou úlevou.

itesco

Jakou má Věra zkušenost?

Na www.itesco.cz nakupuji od Vánoc. Určitě jste stejné jako já – před svátky nestíhám rok co rok... asi jako většina žen. V té době jsem se dozvěděla o službě společnosti Tesco. On-line nákup přes internet, se závozem až domů. Výhodou je, že si můžete zvolit den i čas závozu. Což mě zaujalo.

Původně jsem přemýšlela, zda to není trošku snobská záležitost? Bojovala jsem sama se sebou, fakt nestihnu do toho Tesca zajet? Vždyť mají nonstop, to někdy v noci dám? A hlavně co by tomu řekla má sousedka? To budou plky, ona už nejezdí ani na nákup? Znáte to, jsem sice z Prahy, ale malé části, kde se neutají naprosto nic.

Kolem 15. 12. jsem zjistila, že nestíhám už vůbec nic, a rozhodla jsem se. Šla jsem na stránky www.itesco.cz , během pár minut jsem měla hotovou registraci a už jsem listovala aktuálním katalogem a hledala, co vlastně potřebuji, před svátky toho bylo požehnaně. Voda, limonády, pivo, zelenina na salát, majonéza... Pak jsem dle jednoduchého zadání našla všechny produkty, které nejsou vidět v aktuálním letáku, zboží objednala a čekala.

Zboží mi Tesco přivezlo přesně na čas, musím podotknout, že ochota mladíka, který mi věci přivezl, byla úžasná. Byl milý, vše mi vysvětlil, a ještě mi vše odnesl až do domu se slovy „přece se s tou tíhou nemůžete tahat sama“, a to jsem myslela, že si sednu na zadnici. Já, která si tahá sama vše? Která když vidí ochotu, jak mi pánové pomáhají s kočárkem po schodech v metru, tak ho rve raději sama? Připadala jsem si jak Alenka v říši divů. Musím přiznat, že služba itesco.cz a lidi, kteří věci rozváží, mne nadchla. Za těch 59 Kč, které dovoz stojí, je to skvělá služba.

Další věc, která mě mile překvapila, že za zboží, které Tesco nemělo na skladě, mi byla přivezena v odlišných taškách náhrada. Mohla jsem se rozhodnout, zda náhradní produkty chci, či nikoli.

A když přišlo na placení, byla jsem ráda, že při tomto nákupu nemusíte myslet na to, že u sebe musíte mít peníze, ale vyndáte jen platební kartu a je hotovo. Služba itesco.cz totiž nemá platbu v hotovosti. A asi je to lepší, alespoň nehrozí, že rozvážejícího přepadne nějaký „dobrák“ a nezmrzačí ho pro pár korun.

Jsem moc ráda, že tato služba je. Já ji od podzimu využívám docela často. A začalo ji využívat i několik kamarádek a také má sousedka, která, když to viděla, jak to funguje, zalíbilo se jí to také.

Teď mám období před dovolenou, a co myslíte, zase nestíhám. Jenže jak už půl roku nakupuju na www.itesco.cz, vím, že aspoň tuto časovou úlevu zvládnu.

TESCO

Na www.itesco.cz/potravinyonline zákazníci kromě širokého sortimentu zboží naleznou i seznam aktuálních akčních nabídek. Mohou také využívat další funkce, jako je výběr zboží ze záložky Oblíbené, či úprava objednávky po jejím potvrzení.

Na www2.itesco.cz/potraviny-on-line-overeni-psc.html si zákazníci mohou ověřit, zdali je služba dostupná i v jejich lokalitě.

Tesco jako první maloobchodní řetězec v ČR představilo službu Potraviny on-line v lednu roku 2012 ve dvou obchodech v Praze. Za více než rok a půl fungování získala služba přízeň téměř 90 tisíc registrovaných uživatelů, kteří ji pravidelně využívají. Téhož roku Tesco rozšířilo službu na Kladensko, Mladoboleslavsko a na jaře 2013 také na Kolínsko. Největší expanzí letošního roku je oblast Brna a jeho okolí. Za tuto novou službu zákazníkům získalo ocenění Inovace v obchodě v rámci ankety MasterCard Obchodník roku 2012.

Tesco

Reklama