Styl

Vyzkoušejte zážitek z nové vůně Belong Sparkling

 

Nová svěží inspirace, vůně jara, která vás dostane. Nechcete ji vyhrát v naší soutěži? 

 

 

Coty Beauty, divize Coty Inc., Celine Dion, světoznámá zpěvačka, opět spojily své úsilí a představy, aby vytvořily vůni prýštící radostí a slunečním jasem. Představujeme vám Belong Sparkling, novou moderní květinovou vůni, která je zároveň úchvatným hravým doplňkem úspěšné vůně Celine Dion Belong.

 

Belong Sparkling je jiskřivá a energická vůně, která ztělesňuje spontánnost, životní energii a kreativitu nositelky svého jména – Celine Dion.

 

Belong Sparkling navazuje na lásku a radost ze života, kterou cítí Celine,” hovoří Eric Thoreux, prezident Coty Beauty Americas. Vůně je svěží a spontánní a zároveň odráží zpěvaččinu neodolatelnou energii a život překypující radostí. Je „nakažlivá“ a povzbuzující.”

 

Celine Dion při vývoji své nové vůně velmi úzce spolupracovala s Coty Beauty. Ať už se to týkalo testování kombinací jednotlivých vonných složek, diskuse o nápadech na obal vůně, návrhů na reklamní koncepty nebo barvy voňavky – Celine měla neodmyslitelný vliv na tvorbu nové Belong Sparkling.

 

Vůně Belong Sparkling  je vyjádřením čiré radosti. Povznášející tóny mimózy, svěžích fialek a výrazné ambry se pojí v jediném tanci, vytvářejícím překvapující a úchvatný zážitek z vůně.  Je Celininou nejradostnější a nejvíce vzrušující vonnou kompozicí, kterou vroucně přijímají otevřená srdce a svobodné duše kdekoliv na světě.

Zaujetí Celine Dion pro její novou vonnou kreaci je nepopiratelné. “Miluji tuto vůni, protože na mé tváři vyvolává úsměv. Belong Sparkling vyjadřuje mou zálibu v kreativitě a spontánnosti. Dělá mě šťastnou a doufám, že šťastnými udělá i ostatní,” říká Celine.

 

 

Intenzivně a živě barevná písmena na zářivě bílém podkladě krabičky elegantně zobrazují jméno Celine Dion a zároveň evokují hravé prvky konceptu vůně Belong Sparkling.  Konečný efekt je svěží, moderní a čistě prestižní. Luxusní flakon obsahuje tekutinu levandulové barvy, v níž se promítá jiskřivý optimizmus vonných prvků vůně Belong Sparkling.

 

Reklamní kampaň Belong Sparkling nafotil renomovaný a celosvětově známý fotograf Peter Lindbergh. Představuje černobílý záběr Celine Dion, která se směje a tleská; je to spontánní vyjádření čistého štěstí a duševní pohody – emocí, které reprezentuje samotná vůně. Záběr je orámovaný barevným vzorem, který se nachází i na krabičce balení.

 

 

Vonnou linii BELONG SPARKLING tvoří:

 

Eau de Toilette                         15 ml                 470 Kč / 590 Sk

Eau de Toilette                         30 ml                 770 Kč / 960 Sk

Parfemovaný deodorant             75 ml                 279 Kč / 299 Sk

 

 

 

Chcete tuto krásnou vůni vyhrát? Pak máte skvělou možnost! Soutěžíme o pět balíčků s vůní Belong Sparkling a s cédéčkem s písněmi od Celine Dion! Soutěž probíhá ZDE

   
31.03.2006 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] TESSA [*]

  TYTO VUNĚ CELINE DION MI MOC NEVONÍ MÁM RADĚJ S AVONU JSOU ZVLÁŠTNÍ ANI OD FIRMY COTY NIC MOC ZDÁ SE MI ŽE MÁLO VYDRŽÍ VONĚT

  superkarma: 0 07.04.2006, 23:05:33
 2. avatar
  [3] Ľubica [*]

  nádherná vůně, musím nějak vymyslet,jak manželovi vysvětlit, že si zasloužím právě tento dárek i když t.č. ani narozky, ani svátek nemám

  superkarma: 0 06.04.2006, 02:01:28
 3. [2] nomik [*]

  já ji taky dostala k narozeninám a asi u ní i zůstanu krásně voní

  superkarma: 0 01.04.2006, 23:10:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme