Vaření

Vyzkoušejte odšťavňovač ETA Vital Press s pomalým odšťavňováním

Také patří mezi vaše oblíbené letní pochoutky čerstvé ovocné nebo zeleninové šťávy? Pak máme pro vás dobrý tip na skvělý odšťavňovač.

Pro lisování ovoce a zeleniny vám chceme doporučit odšťavňovač ETA Vital Press s pomalým odšťavňováním pro zachování maxima vitamínů, živin a intenzity chutí z lisovaného ovoce a zeleniny, který jsme v redakci měli možnost testovat. Naší recenzi vám přineseme v dalším článku.

Jaký je tento odšťavňovač?

Zachovává maximum vitamínů, živin a intenzity chutí z ovoce a zeleniny. Elegantní pomalý odšťavňovač Vital Press díky nízkootáčkové Spiralpress technologii zachovává téměř 100% živin, vitamínů a chuti.

odšťavňovač

Dokonalé odšťavnění ovoce, zeleniny i čerstvých bylinek vytvoří plné a osvěžující chutě šťávy. Je vybaven dvěma nerezovými sítky pro různé druhy surovin, které zajišťují maximální výtěžnost ovoce a zeleniny a vy si tak můžete připravit dokonalou šťávu z pohodlí domova kdykoliv budete mít chuť.

Nízkootáčková Spiralpress technologie

Nízkootáčková spirálová technologie je skvělá především proto, že šnek uvnitř odšťavňovače pomalu mění suroviny na dřeň, která je směrem dolů více rozmělňována a tlačena na nerezové sítko. Působením tlaku se tak z ovoce a zeleniny získává hutná šťáva. Ta si zachovává maximum svých vitamínů, pro tělo důležitých živin a především také svoji chuť.

2 sítka

Maximální výtěžnost zajišťují 2 sítka z nerezové oceli, která jsou určena pro různé druhy surovin – sítko s menšími mikro-otvory je určeno pro přípravu osvěžujících džusů a sirupů z dužnatého ovoce a bylinek. Skvěle odšťavní bobulové plody ze zahrádky jako je třeba rybíz. Naopak na tvrdší ovoce a zeleninu je určeno sítko s většími mikro-otvory.

Bezpečná a jednoduchá obsluha

odšťavňovačOdšťavňovač je vyroben z vysoce odolného a kvalitního materiálu, který je zdravotně nezávadný a velmi jednoduchý na údržbu. Vital Press má dva plnící otvory, díky nimž je zpracování rychlejší a v případě použití více surovin, je promíchání chutí rovnoměrnější. 2 menší otvory plní i funkci bezpečnostní. Čerstvou šťávu si tak může připravit i dítě, aniž byste se museli bát, že si ublíží.

Díky modernímu dotykovému ovládání přístroje se světelnou signalizací provozu máte přehled o chodu odšťavňovače. Zátka s funkcí DripStop zabraňuje odkapávání. Odšťavňování můžete kdykoliv přerušit a spustit zpětný chod motoru, pokud je například v odšťavňovacím prostoru mnoho surovin. Sítka po použití snadno opláchnete s použitím čistícího kartáčku. Všechny části kromě pohonné jednotky navíc můžete umývat v myčce.

ETA na tento produkt poskytuje prodlouženou záruku 3 roky na motor.

Více informací zde http://eshop.eta.cz/

Pokud si chcete doma připravovat i smootie, využijte našeho tipu na mixér ETA Vital Blend a přečtěte si náš článek:

   
26.07.2016 - Vaření - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [6] moncaaa [*]

  Já jsem shodou okolností teď kupovala jiny odšťavňovač superkarma: 0 28.07.2016, 12:07:43

 2. avatar
  [5] vladka321 [*]

  Šnekový odšťavňovač je patrně něco jiného. Měla jsem svůj vymodlený odšťavňvač a krom toho, že špatně mělnil a tudíž bylo ještě hodně šťávy v odpadu, tak se i špatně myl a to z toho důvodu, že ač nerezevé síta měl, tak prostě rezavěl. Mamínka vždy říká, že její kvalitní 100 let starý mlýnek je daleko lepší. Více vydrží a i s mytím to je snad jednodušší a to dokonce i v myčce. Takže pokud je tam kvalitní šnekový lis, tak to by se mi moc líbilo...

  superkarma: 0 26.07.2016, 15:49:36
 3. [4] Klára Křížová [*]

  Sml67 vyzkouseno Sml16

  superkarma: 0 26.07.2016, 13:12:46
 4. [3] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 26.07.2016, 12:10:56
 5. [2] nea [*]

  Kdybych měla zahradu a na ní vlastní ovoce a zeleninu tak by se určitě vyplatil.

  superkarma: 1 26.07.2016, 10:44:57
 6. [1] bobani [*]

  děkuji , nechci . toužím po mixéru

  superkarma: 0 26.07.2016, 08:15:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme