Styl

Vyzkoušejte novinku od Mary Kay

Představujeme vám novou parfémovou vodu pro ženy Cityscape™ od Mary Kay. Nezapomnělo se ani na muže, pro které je určena Kolínská voda Cityscape™.

Vůně pro ni i pro něj je sofistikovaná. Je to dokonale přesné spojení elegance a zároveň nenucenosti. Pokud použijete vůni Cityscape bude to za vás říkat, že jste zastánkyní nebo zastáncem osobního stylu a potrpíte si na to, aby jste vyčnívali z davu, přitom to ale bude působit nenuceně.

Cityscape™ od Mary Kay

Cityscape™ pro ni spojuje vůně ovoce a květů. V horních tónech vyniká bergamot, růžový pepř, červený rybíz, meruňka a fialka. Ve středu ucítíte orchidej Phantomia ScentTREK™, pomerančový květ, florenstký kosatec a pivoňku. Spodní tóny obsahují santalové dřevo, švestka, madagaskarské vanilkové lusky ORPUR®, andělika a ambra. Rodrigo Flores-Roux, který je tvůrcem parfémové vody Cityscape™ o ní tvrdí: „Inspirovala mě okázalá krása orchideje Phantomia... je to dokonalý signál sofistikovanosti, když dokážete ocenit její krásu jen v určitém momentu během noci.“

Cityscape™ od Mary Kay

Cityscape™ pro něj obsahuje výraznější tóny. Je zde zastoupen italský bergamot, pepř a francouzská levandule a také dřevo s nádechem whisky. „U této kolínské vše začalo vůní dřeva s nádechem whisky. Tato kombinace hřejivých dřevěných akcentů je velmi mužná. Připomíná elegantního muže a to je odkud skutečně přišla naše inspirace,“ tvrdíparfuméři a tvůrci Kolínské vody Cityscape Linda Song a Olivier Gillotin.

   
05.10.2015 - Vůně - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] sludka [*]

  Tato vůně přesně kterou mám rádaSml16Sml16

  superkarma: 0 05.10.2015, 21:34:13
 2. [2] gazdina [*]

  Keby som tak mohla vyskusat.... bola by som velmi rada.

  superkarma: 0 05.10.2015, 16:06:59
 3. [1] bobani [*]

  to by mě zajímalo

  superkarma: 0 05.10.2015, 13:12:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme