Pohodlí je jednou z hlavních ingrediencí moderního života. Všichni proto neustále hledáme inovace, které by náš život učinily snadnějším a efektivnějším. Novinku pro snazší, ale neméně účinné praní představuje letos na podzim společnost Henkel ČR. Přichází s novou dvoukomorovou generací kapslí s gelovým pracím prostředkem Persil Duo-Caps, které nabízejí v jediném snadném kroku vysokou účinnost a perfektní výsledky.

Persil

Unikátní dvoukomorový systém

První dvoukomorová prací kapsle Persil Duo-Caps zajistí zářivé a dokonale čisté oblečení beze skvrn tím nejpohodlnějším způsobem. Díky použití nejnovější výrobní technologie jsou jednotlivé účinné složky v kapsli Persil Duo-Caps oddělené. Jsou tak zcela chráněny a uchovávají si 100% účinnost až do prvního kontaktu s vodou během pracího cyklu. Pak se okamžitě rozpouští.

V modré části kapsle je koncentrovaný tekutý odstraňovač skvrn obsahující povrchově aktivní látky a účinnou enzymovou směs, jež odstraní i ty nejodolnější skvrny a zanechává prádlo dokonale čisté, zatímco vysoce účinný optický zjasňovač v zelené části rozzáří barvy a pomáhá chránit prádlo před zašednutím, čímž dodává barvám potřebnou svěžest.

Pohodlné dávkování a manipulace

Persil

Použití nových pracích kapslí Persil Duo-Caps nemůže být snadnější. Tuto kompaktní kapsli s předem odměřenou prací dávkou stačí pouze vložit do bubnu pračky před přidáním prádla. Při kontaktu s vodou se kapsle okamžitě rozpouští, čímž se veškerý její prací účinek okamžitě a beze zbytku uvolní přímo do prádla. Malé balení obsahuje 15 pracích dávek (15 kapslí) v praktických, znovu uzavíratelných plastových boxech. Větší balení Persil Duo-Caps - 32, 40, 48, 56 a 64 pracích dávek, je k dostání v jedinečných odolných znovu uzavíratelných baleních pro pohodlné přenášení a manipulaci.

Nové složení Persil Duo-Caps je v porovnání s gelovými pracími prostředky dvakrát koncentrovanější, proto je výrobek výhodný i z hlediska manipulace (je lehký) a skladovatelnosti (nezabere příliš místa).

Šetrnost k životnímu prostředí

PersilNejnovější inovace značky Persil je také šetrná k životnímu prostředí. Díky kompaktní velikost kapslí Persil Duo-Caps se jich do stejného přepravního prostoru vejde větší množství a dochází i k úspoře obalových materiálů.

Nové prací kapsle Persil Duo-Caps budou na českém trhu k dostání od října 2012 ve variantách pro bílé prádlo a pro barevné prádlo. Doporučené maloobchodní ceny jednotlivých balení jsou: 179,90 Kč (15 ks), 339 Kč (32 ks), 399 Kč (40 ks), 449 Kč (48 ks), 499 Kč (56 ks) a 569,90 Kč (64 ks).

Více na www.persil.cz

persil

Reklama