Francouzská kosmetická společnost Melvita zahajuje od 30. srpna letošního roku prodej nové řady sprchových gelů. Tak jak už jsou zákazníci zvyklí, jsou produkty opět vyrobené v biokvalitě. Neobsahují sulfáty ani petrochemické deriváty, jako například silikony a parafín. Jemná pěnová báze je odvozena z cukrů a mandlí. Veškeré ingredience jsou získávány pomocí technologií, šetrných k životnímu prostředí. Jsou biologicky velmi dobře rozložitelné a mají minimální dopad na ekosystém.

Nabídkou nové řady šesti sprchových gelů doplňuje společnost Melvita své ostatní produkty, kterými myslí na náročné zákazníky dávající přednost přírodním prostředkům.

Nečekejte, až najdete dobré sprchové gely, a objevte pro sebe novou řadu výrobků Melvita.

melvita

Zjemňující - je vyrobený na mimořádně jemné čisticí bázi mandlí, obohacený o sladký med a zklidňující květinové vody z růže a máku.
Energizující - kombinace mandle, extraktu ze zázvoru, Barbadoské třešně a rostliny Maca vám zajistí skvělé probuzení do nového dne.
Pro přirozenou krásu - mandle jsou základem tohoto sprchového gelu bez mýdla, s pH hodnotou blízkou pH lidské pokožky. Doplňuje ho extrakt z černého rybízu, brusinky a granátového jablka.
Jemný - koktejl z mléka semen růže, růžového oleje a růžové květinové vody nevysouší pokožku a zachová ji jemnou a poddajnou.
Mimořádně hustý - mandle s bavlnou, slunečnicovým olejem, bambuckým máslem a olejem z avokáda jsou ideální volbou pro suchou a dehydratovanou pleť.
Jemný peelingový - mandle, arganové ořechy, Cejlonská skořice a voda z rostlin pomerančovníku jsou základem sprchového gelu, který zlepšuje strukturu pokožky a připraví ji na potřebnou hydrataci.

melvita

Co říkají o nové řadě sprchových gelů zákaznice?

„Zaujal mě sprchový gel Pro přirozenou krásu s výtažkem z brusinek, černého rybízu a granátového jablka. To jsou ingredience, které patří k mým oblíbeným a které vyhledávám i u ostatních kosmetických výrobků.“
Miriam

„Vůně granátového jablka je velmi příjemná, nevtíravá a dlouho vydrží. Gel má bohatou pěnu, a proto je sprchování vždycky příjemným zážitkem. Jiný bych rozhodně nevolila, jeho ovocná vůně mi naprosto vyhovuje. Určitě ho doporučím i mým známým.“
Judita

„Děkuji, že jsem se mohla zúčastnit testování vašich sprchových gelů. Mohu říci, že jsem s nimi byla velmi spokojená. Jsou vláčné, nevysušují pokožku a mají jedinečnou vůni.“
Marie

Nemusíte chodit do přírody. Otevřete jí svoji sprchu a ona k vám přijde sama.

melvita

Více zajímavých informací o společnosti Melvita najdete na webových stránkách na adrese www.melvita.cz.

Reklama