.

Vyzkoušejte nové originální recepty z kuchařky SLADKÉ BARY od Stáni Mutlové

Bulvár

Vyzkoušejte nové originální recepty z kuchařky SLADKÉ BARY od Stáni Mutlové

Naučte se péct zbrusu nové sladkosti a aranžovat je tak krásně, že vám je pochválí i tchyně! Stáňa Mutlová je jedna z prvních Češek, které propadly umění tzv. sweet barů – sladkých stolů a koutků. Roky své recepty ladila k dokonalosti ve svém vypečeném podniku Punk Rock Cakes a teď je sepsala do kuchařky, jakou ještě český trh neviděl!

kniha

Stániny sladké majstrštyky jsou rozděleny do deseti kapitol podle atmosféry, jakou chcete vytvořit. Najdete tu knihadámskou jízdu ve stylu Sexu ve velkoměstě, ale také třeba retro kapitolu Sladká pohádka či Elfí svatbu. Děti nadchne pestrobarevná Karlíkova továrna na čokoládu a dorazí je netradiční Halloween a Vánoce. Všechny recepty jsou prověřené dlouhou praxí, ale zvládne je samozřejmě i laik. Všechny laskominy mají naznačenou obtížnost i dobu na přípravu. Stáňa má efektní řešení i na klasickou infarktovou situaci, když nemáte co dát na stůl a návštěva má dorazit za 20 minut.

Stáňa přistupuje k pečení i psaní po svém, její rázný styl vás pobaví a skvělé fotky Davida Tureckého budete chtít rovnou sníst. Přečtěte si Stánin sladký svět a žádnou jinou kuchařku už nebudete chtít ani vidět.

kniha

Dokonalé Sladké bary v knize vznikají za pomoci Frezia Fleur, studia, které působí na poli svatebního designu a květinové výzdoby svateb.

kniha

Více informací se dozvíte na stránkách www.smartpress.cz

   
07.03.2016 - Knihy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] AmeA [*]

  Úspěch tím, že je jiná Sml22

  superkarma: 0 07.03.2016, 21:12:31
 2. [2] bobani [*]

  Sml67

  superkarma: 0 07.03.2016, 09:36:46
 3. [1] bobulebob [*]

  Sml67

  superkarma: 0 07.03.2016, 08:40:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme