Podzim se rychle blíží a spolu s ním také déšť a vítr, které jsou pro naše vlasy doslova pohromou. Dobrým řešením může být klobouk, což je pro letošní sezonu aktuální módní doplněk, ale bohužel už není tak skvělý ve spojení s objemnými účesy této sezóny. Pokrývky hlavy mohou během chvilky vlasy zacuchat a jakýkoliv objem, který se vám podařilo vytvořit, je pryč. Takže letos na podzim sáhněte nejen po čepici nebo klobouku, ale vezměte si k ruce i Taft Volume pudr pro objem, který na vlasy působí skutečně zázračně: během několika sekund jim dodá neuvěřitelný objem a perfektně drží tvar.

taft

Taft Volume pudr pro objem oceníte, pokud toužíte po krásném účesu, který si udrží po celý den tvar i objem. Tento stylingový přípravek totiž působí na vlasy skutečně zázračně, a to bez ohledu na počasí. Speciálně vyvinuté výkonné práškové složení obsahuje mikročástice, které magicky zvyšují objem a umožňují okamžitou úpravu vlasů. Drobné částice prášku k vlasům okamžitě přilnou díky jejich přirozené vlhkosti. Částice se usazují jedna na druhé, čímž vlasy během okamžiku získají lepší strukturu a sílu. Inovativní stylingový pudr, který vyvinuli odborníci na péči o vlasy firmy Schwarzkopf, vlasy neslepuje a během několika sekund po aplikaci se stane neviditelným.

Taft Volume pudr pro objem je k dostání v praktické 10g dóze, která se pohodlně vejde do každé kabelky. Taft Volume pudr můžete použít jak doma, tak na cestách, kdykoli chcete během chvilky vytvořit módní a vzdušný účes. A navíc jeho použití už nemůže být snazší: jednoduše nasypte malé množství prášku do dlaně, promněte si taftruce, vetřete prášek do suchých vlasů a tvarujte je podle svého přání. Pro větší objem v horní části hlavy naneste prášek k vlasovým kořínkům a rozetřete ho pomocí konečků prstů. Je tak lehký, ale jeho účinek je dlouhotrvající. A každá dóza o hmotnosti 10 g vydrží až na 50 použití.

Tváří značky Taft je topmodelka Heidi Klum, která dobře ví, jak je důležité mít po ruce správné stylingové přípravky, když jste mimo domov. „Pro mě je Taft Volume pudr fantastickým novým produktem. Nasypat do dlaně, promnout, vetřít do vlasů a je to! Máte úžasný objem. Tento pudr je něco, na co se může těšit každá žena.“

Díky novému Taft Volume pudru pro objem nemusíte na podzim řešit dilema, zda mít po celý den nadýchaný účes nebo vyrazit ven v módním klobouku nebo čepici. Nyní lze následovat oba trendy této sezóny zároveň. Řešením je zázračný Taft Volume pudr pro objem, bez kterého by žádná žena neměla nikdy opustit dům.

Taft Volume pudr pro objem (10g) se na pultech obchodů objeví v září 2011 za DMOC 119,90 Kč.

Reklama