erotic

Erotická masáž je zajímavý prožitek pro každého. Dnes pro vás máme malý návod na masáž erotogenních zón partnera, kterou můžete trochu oživit své intimní chvilky.

K ruce si vezměte masážní olej (bez eukalyptu a jiných pálivých složek) a svého partnera.

Při masáži postupujte z okraje do středu, nejdřív horní polovina těla, pak dolní. Věnujte se nejdřív těm slabším erotogenním zónám, a až později těm citlivějším. Erotogenní zóny jsou u každého trochu odlišné. Jejich podstata spočívá v emocionálním či duševním spojení. Vycházejme z předpokladu, že už svého partnera i jeho erotogenní zóny znáte.

Jak na to?

Partner by měl ležet na břiše. Namažte mu záda masážním olejem, jemným hnětením a třením masírujte krk, ramena a horní část zad. Možná o tom nevíte, ale i zádové svaly patří k erotogenním oblastem. U někoho se můžete setkat s nečekanou reakcí. Odspodu nahoru pak masírujte palcem pomalými krouživými pohyby svalstvo kolem páteře. Opakujte hnětení a postupně se posuňte po zádech níže. Promasírujte postupně celá záda a mějte na paměti, že záda končí tam, kde je přestáváme nazývat slušně. A přesně tam svou masáž zakončete.

Při masáži se vyhněte páteři, masírujte jen svaly kolem ní. Lopatky a oblast ledvin masírujte lehce, rozhodně netlačte.

Přejděte k nohám. Začněte od chodidel, promačkávejte je, hlaďte. Oběma rukama uchopte nohu partnera. Palci obou rukou masírujte krouživými pohyby chodidlo po celé jeho ploše střídavě po směru i proti směru hodinových ručiček. Drobná poznámka: Někteří lidé uvádí, že sání palce u nohy jim může přivodit i orgasmus. Dále mírným popleskáváním a hnětením masírujte lýtka a stehna.

Celkově věnujte masáži erotogenních zón alespoň 15 minut. Pak se přesuňte ke středu těla. A masírujte hýždě. Jestli partner samým blahem neusnul, můžete se vystřídat nebo přejít k aktu.

Tip: Pokud vás zajímají erotické masáže, různé doteky, techniky stimulace erotogenních zón, vřele doporučuju knihu Žhavé doteky pro vášnivý sex (Yvonne K. Fulbright, nakladatelství: Computer Press, cena kolem 200 korun). Autorka knihy kombinuje znalosti akupresurních a reflexních bodů, tantrického sexu a jogínských pozic.

Reklama