Styl

Vyzkoušejte bylinné koupele HERBASPA a zatočte s jarní únavou

Příchod jara svým způsobem prožívá každý člověk, ať už pocitem únavy, slabostí nebo stresu. Na jaře se spolu s přírodou totiž k daleko intenzivnější činnosti probouzí i lidský organizmus. Pokud se nechcete nechat srazit na zem jarní únavou, zrelaxujte vaše tělo a mysl bylinnými koupelemi HERBASPA.

HerbaspaPět druhů koupelí HERBASPA obsahuje extrakty z léčivých bylin, díky kterým se i ta nejmenší koupelna promění v příjemné domácí lázně. Pečujte o své tělo i mysl a vyzkoušejte blahodárnou sílu levandule, máty, lemongrassu a kosodřeviny. Bylinné koupele HERBASPA jsou účinným bojovníkem proti splínům. Díky nim bude letošní podzim a zima plný radosti.   

Odborníci společnosti HERBADENT v laboratořích upravili osvědčené lázeňské receptury, které po dlouhá desetiletí spolehlivě fungovaly v českých lázních jako registrovaný lék při svalových a pohybových onemocněních. Dnes si je můžete užívat také v klidu vlastního domova, ve vaně i perličkové koupeli, jako koupele HERBASPA. Koupele v pěnivých i nepěnivých variantách uleví po fyzické či psychické zátěži, dostaví se osvobozující pocit uvolnění a svěžesti, sníží se bolest kloubů a svalové napětí. Bylinné koupele HERBASPA harmonizují organismus a pečují a hydratují pokožku celého těla.   

Všechny HERBASPA koupele obsahují až 85% bylinného extraktu ze 6 léčivých rostlin a aromaterapeutické silice. Léčivé byliny, které dodávají koupelím pozitivní účinky, jsou získávány jen od prověřených a tradičních dodavatelů.

Šestici bylin: kopřivu, heřmánek, mátu, levanduli, vrbovou kůru a chmel, nejprve bedlivě prověří laboratorní testy, které zjistí, zda jsou byliny správně vysušené. Následně se naloží do maceračních nádob. Po několika týdnech pečlivé studené macerace ve vodně-lihovém roztoku vzniká velmi silný bylinný extrakt koupelí. Každá ze zmiňovaných bylin, které jsou základní složkou všech koupelí, má v lázni své nepostradatelné postavení:

Herbaspa

 • Kopřiva má detoxikační, posilující a antirevmatické účinky.
 • Levandule, oblíbená již od antiky, zlepšuje prokrvení, oživuje organismus a bojuje proti migrénám.
 • Extrakt z chmele zklidňuje a uvolňuje.
 • Máta ochlazuje a umí ztlumit bolest svalů a kloubů.
 • Vrbová kůra je protizánětlivá a výborně tlumí bolest.
 • Podobně funguje také heřmánek, který má také antiseptické a desinfekční účinky.

Pro dokonalou relaxaci a péči o pokožku je do koupelí HERBASPA přidávána i sůl z Mrtvého moře.

Jeden sáček koupele HERBASPA obsahuje doporučené množství bylinného extraktu pro komfortní lázeň. Voňavou bylinnou koupel si připravíte při teplotě okolo 38° - 40° a doporučuje se v ní setrvat po dobu 20 minut.

Bylinné koupele HERBASPA si můžete vychutnat v pěti různých variacích: levandule, kosodřevina pěnivá a nepěnivá, lemongrass a máta.

Toužíte-li po harmonii a relaxaci, zvolte levandulovou nebo kosodřevinovou koupel. Levandule odbourává bolesti hlavy, nespavost a zklidňuje organismus. Chcete-li naopak osvěžit a povzbudit, prospěje vám máta a lemongrass. Máta pročišťuje tělo, osvěžuje a uvolňuje svalstvo i mysl. Stejně funguje i koupel  lemongrass, která navíc napomáhá koncentraci. Pěnivá kosodřevinová koupel pak organismus zahřeje nejen v chladných měsících. Kosodřevina obecně uvolňuje horní cesty dýchací a je vítanou koupelí i při revmatismu.   

 

Balení bylinných koupelí HERBASPA obsahující 5 koupelí všech druhů stojí 289 Kč, 10 koupelí jednoho druhu pořídíte za 449 Kč.

Bylinné koupele HERBASPA zakoupíte na e-shopu www.herbadent.cz a ve vybraných prodejnách.

   
18.02.2016 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [5] řeřicha [*]

  jednou v týdnu si bylinkovou kopel dopřeji Sml59 jinak mám ráději sprchu.

  superkarma: 0 18.02.2016, 14:28:30
 2. [4] gazdina [*]

  Bylinné kúpele sú fajn....

  superkarma: 0 18.02.2016, 11:08:45
 3. [3] bobani [*]

  nejraději se sprchuji

  superkarma: 0 18.02.2016, 09:37:35
 4. [2] Darmovzalova [*]

  taky mám ráda bylinné koupele ,ale za méně peněz.

  superkarma: 0 18.02.2016, 07:52:55
 5. [1] manislava [*]

  Miluju ale ta cena?

  superkarma: 0 18.02.2016, 04:09:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme