VyVolení šli do Duelu. A nebyl to Duel ledajaký, neboť v něm šlo o krk „já“ Petru Zvěřinovi, osobě, která hned po přelétavé Monice a hádavé Regině, hýbe příznivci této reality show asi nejvíce.

Nejprve jsme si mohli prohlédnout sestřih událostí předchozího dne. A bylo se na co koukat. Už samotná rozcvička ve spartakiádním duchu, nejedním z nás asi pěkně zalomcovala. Některé z obyvatelek Vily vypadaly ve slušivých trenýrkách vskutku úchvatně.

 

Večer naše VyVolené navštívil Dan Nekonečný a rozjel se pořádný mejdan, na jehož konci se Petr, značně ovíněn, prudce pohádal s Vladkem. Na Vladkovo spravedlivé rozhořčení nad jednání s lidmi za kamerami, ohrnoval nos spolu s ubohými hláškami o homosexuálech. Nicméně ze sporu vyšel jako poražený a možná i proto se rozhodl vyčinit kameramanům i samotnému režisérovi znovu. A tak se pustil, za souhlasného přiopilého přizvukování Věry, do značně propípaného monologu: „Já jsem Petr Zvěřina z Václaváku….", „Já jsem někdo……….. Já jsem nepřijel do Prahy na Babetě….“

 

Mohli jsme se dozvědět, že on je pan dokonalý, že ochranka pracuje pro jeho kamarády a že on si teda rozhodně nenechá jen tak něco líbit, a zlověstně prohodil, že nebude ve Vile věčně a tudíž si to někdo brzy pěkně odskáče.

 

Možná pro všechny z nás bylo po tomto výstupu šokem, klidné prohlášení Petrova maminky: „Petr to celé jen hraje, abyste měli sledovanost.“ A na Tereziin nevěřícný pohled jen pokrčila rameny a chladně dodala: „A vy si myslíte, že kdyby se tam na sebe všichni smáli, že vám na to někdo bude koukat?!“

 

To netušíme, nicméně osmadvacetiletý grafik z Prahy, pracující i jako příležitostný DJ v gay klubu to projel se svým hraním na celé čáře. A možná že i lépe pro něj, protože po tom, co Tereza pustila ostatním ve Vile sestřih jeho pomluv, rozčilování se a vyhrožování snad všem, by mu snad ta jeho moudra nesnědl ani Rosťa.

 

Naproti němu třicetiletý horník Emil i poté, co se jeho blízcí radovali nad výsledkem na tabuli, netušil, že on je ten vítěz. S 253 917 hlasy se vrátil, k velké radosti téměř všech ve Vile, zpátky a divoce svůj návrat oslavil. Petrovi nezbylo než se s 33 689 hlasy vrátit na ulici a doufat, že ho nedostihne zákon, kolegové z gay klubu či cena Thálie za herecký výkon.

 

Ve Vile bylo hned o jednoho méně, ale ne na dlouho. Už včera večer se mohla nejsledovanější vila v naší republice honosit novými obyvateli………..

 

 
Reklama