Bulvár

VyVolení: Zúčtování aneb jak Martin k palcům přišel

 

Úterní Zúčtování se konalo v duchu přímé volby. Martin odcházel poražen. Dostal čtyři palce. Kačenka ho nominovala za aroganci a slovní útočnost proti ostatním ve vile. Michal nominoval Martina za taktizování. Myslí si, že má všechno přesně promyšleno a to se stalo důvodem, proč s ním už nechce být ve vile. Emil nominoval Martina, protože je podle něho arogantní, falešný a také agresivní. Martin dostal K.O. také od Vladka. Ten si ale nebyl do poslední chvíle jistý, koho by mohl navrhnout do sobotního Duelu. V poslední chvíli se rozhodl pro Martina, který je podle něho velký stratég.

Regina poprvé nebyla nominována do sobotního Duelu. Kačka a Rosťa taktéž nedostali žádné K.O.

 

Martin se k úternímu Zúčtování vyjádřil jasně. „Čekal jsem to.“ Po Zúčtování se ostatních stranil  a prohlásil, že všichni, kdo mu dali K.O., ho berou za silného soupeře, a proto ho zvolili.

 

Koho by si Martin mohl vzít do sobotního Duelu?

Rozhodně si vezme silného soupeře, jak prohlásil. Mohlo by se jednat o Vladka, kterého jsme už dlouho v Duelu neviděli. To je velmi silný hráč. Také by se v sobotním Duelu mohla objevit Regina. Tak uvidíme.

 

To nejzajímavější ze včerejší rekapitulace

 

Vladko zcela otevřeně komentoval situaci Saša versus Monika. Nelíbilo se mu, jak si Saša s Monikou, „zahrával“ a  nadávky na sebe nedaly dlouho čekat. 

 

V poledne začala hrát v kuchyni hudba a Vladko s Wendy začali tančit. Wendy skončila na stole, a přestože má pár kilo navíc, tančila a vrtěla se o sto šest. Vladko ke svému tanci přidal ladné pohyby rukou a nohou a bylo se na co koukat.

 

Vřískot VV aneb VyVolení se hodí do hororového filmu

VV se mohli zúčastnit konkurzu na obsazení hlavní role do hororového filmu. Ovšem jednalo se pouze o hru. Wendy byla velmi přesvědčivá a role by jí padla jako „ušitá“. Monika se také snažila, ale spíše to působilo dojmem, jako když „ječí pavlačová bába“. Vladko při svém výstupu otvíral svá velká ústa a mohl být rád, že mu do nich nevletěla moucha.

 

Všimli jste si, že se Martin chová arogantně a slovně napadá ostatní spolubydlící?

   
12.10.2005 - Společnost - autor: Kateřina Plachetková

Komentáře:

 1. avatar
  [10] Exupery [*]

  Monina: Martin je mi tak nějak jedno, pošlu mu hlasy jedině když vyzve Vladka. Michala mám docela ráda, měla jsem i Sašu. Nejvíc to tam ale opravdu organizuje Vladko, to je jasný. Výkřiky má vtipný, jako na jevišti (no taky že na něm vlastně je, ale přehrává). Dobrý bylo jak srdceryvně tenkrát někomu vnucoval, že je lidská bytost. To by mě teda nenapadlo Jestli se cítí nějak ukřivděnej, že je členem hned několika menšin Nejsem xenofóbní, ale nehodlám se z něj potento jenom proto, že je buzík, ještě k tomu dost tmavej
  A když už jsem v tom hanobení, tak jeho pohyby jsou taky příšerný. Ale co musím uznat, že bez toho drdólu, vypadá o něco líp A ještě si tím dojemným stříháním (vědomě a záměrně) šplhnul u citlivých divaček, zvláštěpak těch, co se jim líbí na chlapech dlouhý vlasy

  superkarma: 0 12.10.2005, 19:35:55
 2. avatar
  [7] Exupery [*]

  Martin mi nijak sympatickej není, ale kdyby vzal do duelu Vladka, tak mu pošlu aspoň deset hlasů. A že jsem zatím neposlala nikomu žádnej. Fakt nechápu, jak může někomu nevadit chování Vladka, je tetrální, afektovanej a hysterickej a navíc mi přijde, že nejčastějc někoho slovně uráží.

  superkarma: 0 12.10.2005, 15:37:02
 3. avatar
  [5] soptice [*]

  kemy: ...když se můj muž nad něčím rozčiluje, tak mu dcera říká, že je vzteklý, jako VLADKO

  superkarma: 0 12.10.2005, 13:26:49
 4. avatar
  [4] kemy [*]

  ano, všimla sem si. hlavně mi připadá, že musí všechno za každou cenu organizovat. to mi na něm vadí. taky si myslim, že je slušnej stratég. jeho taktizování má větší šanci být úspěšné, protože dlouho na VV koukal. ví, co a jak. a taky si myslim, že si do duelu vezme možná wendy, prtoože viděl jaká je to kráva. vladkovi bych to nepřála, už takle má z nervy v kýblu. dyk už by to byl jeho třetí!

  superkarma: 0 12.10.2005, 13:13:31
 5. avatar
  [3] Smetanová [*]

  Skrátka komunisti nejsou v kurzu

  superkarma: 0 12.10.2005, 12:10:15
 6. avatar
  [1] Suzanne [*]

  Ale to musejí vědět oni, jestli jim tak připadá nebo ne Mně dvakrát sympatický není a taky na mě pocitově působí arogantně, prostě nemám tenhle typ chlapíků ráda Mimochodem je jednodušší říct - "Michal mi dal palec, protože je ve vleku Vladka", než "jsem nesympatický"

  superkarma: 0 12.10.2005, 11:24:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme