Bulvár

VyVolení. Vynervovaní.

 

 

Ve vile VyVolených to jede. Intriky, pomluvy, hádky, ublíženecké stavy… ale i zábava, mejdany. To vše korunováno jedním pikantním milostným trojúhelníkem, jehož hlavní aktérkou je Monika, které zdatně sekundují Saša s Rosťou.

 

Zatímco Saša se netají svou touhou si prostě a jednoduše navodit s Monikou pěknou erotickou chvilku a bez skrupulí přiznává, že city do toho rozhodně nechce tahat, Rosťa – ač se snaží působit, že je nad věcí – Moniččinou přelétavostí poněkud trpí. Bylo mi ho včera až líto, když si šel večer lehnout do postýlky a očekával, že tam bude pelíšek zahřívat právě Monika, a místo toho narazil na gaye Vladka. Ten se zachumlal pod peřinu a svou pravou identitu odhalil až ve chvíli, kdy na svém těle ucítil ručku šmátralku.

 

Výbuch smíchu, který následoval, měl alespoň pro mě trošku hořkou příchuť. Na celém fórku není nic špatného, kdyby se jeho obětí nestal právě Rosťa….. Inu, i legrace může být někdy drsná a ubližující.

 

Kdo mi ale ve Vile začíná vadit čím dál více, jo dosud poměrně nenápadný Michal. Charakterizuje ho blonďaté číro a nyní i noha v sádře. V prvních týdnech se moc neprojevoval, mapoval situaci a snažil se zorientovat ve vztazích a povahách svých spolubydlících, aby se rozhodl, jakou taktiku zvolí.

 

A zvolil. Pasoval se do role všechápajícího, moudrého, tolerantního borce, který vždy se zájmem vyslechne kohokoli. Nešetří slovy podpory a chvály, horlivě a moudře přitakává na ublíženecké nářky a tváří se u toho jak všichni svatí dohromady. Je to jen můj pocit, ale ten kluk mi prostě nesedí. Nevěřím mu jeho zájem ani jeho upřímnost. Kdyby bylo na mně, dostal by příští úterý palec dolů právě on.

 

Kdoví, třeba mu ho Petr udělí již dnes. Večer se totiž koná Výzva, ve které úterní vyřazený Petr označí svého soupeře do sobotního Duelu. Kdo to asi bude? Včera jste měli možnost tipnout si v anketě, kdo si myslíte, že usedne spolu s Petrem do televizního studia a vyslechne konečný ortel. Podle vašeho hlasování to nevypadá příznivě pro Emila. Horníka, který stále vykřikuje, že do Vily nepatří, docela fest mu ujíždějí nervy a působí dojmem, že mu v posledních dnech natvrdo docvaklo, kam to vlezl a k čemu se propůjčil.

 

Uvidíme. Dnes večer se to dozvíme. Petr se včera nechal slyšet, že je gentleman a do Duelu si vybere chlapa, čímž se fikaně vykroutil z nebezpečné možnosti vybrat si Reginu, kterou už jednou diváci mohutně podrželi.

 

 

 

 

   
15.09.2005 - Společnost - autor: Jaroslava Machálková

Komentáře:

 1. avatar
  [19] Smetanová [*]

  no tak Petr a Emil koho asi

  superkarma: 0 15.09.2005, 22:38:57
 2. avatar
  [18] risina [*]

  Michal mi je tak moc sympatický. Připadá mi, že si na toho chápavýho a dobrýho posluchače nehraje, že prostě takový je.

  superkarma: 0 15.09.2005, 22:26:35
 3. avatar
  [16] IMI [*]

  Michal patří mezi moje favority (spolu s otevřeným Vladkem), i když si myslím, že to nevyhraje. Nikoho nikdy nepomlouval, i když se drží v pozadí, tak přesně odhadl, co je kdo zač. Jeho sebekontrola se mi líbí, mám pocit, že Petr a Honza házeli každou chvíli siláckými řečmi, Michal kdyby někomu jednu ve vzteku střelil, tak mu ublíží. Umí nebezpečné bojové umění a nikdy nikomu nevyhrožoval fyzickým násilím. A včera jako jediný dokázal anglicky konverzovat s těmi thajskými masérkami.

  superkarma: 0 15.09.2005, 18:34:00
 4. avatar
  [15] Meander [*]

  Manx: To jsem neviděla. A nevadí mi to. Mám málo skleniček

  superkarma: 0 15.09.2005, 17:38:45
 5. avatar
  [11] Meander [*]

  Včera jsem koukala. Ta Wendy je docela strašidelná. Ideálně mi sedne k psychoušovi Emilovi.

  superkarma: 0 15.09.2005, 15:03:07
 6. avatar
  [8] gullinka [*]

  violetta: ja strasne fandim Regine a Vladkovi podle me jsou nejlepsi..
  Moje dcera zase Rostovi ale jen proto ze se ji moc libi...

  superkarma: 0 15.09.2005, 12:46:46
 7. avatar
  [7] Bella [*]

  violetta: souhlas
  astra: To mně se líbí spíše s drdůlkem . On sice taky bere sám sebe strašně vážně, ale jinak je to bomba. Berme to tak, že do vily se nemůže zavřít nikdo normální.

  superkarma: 0 15.09.2005, 12:22:50
 8. [5] Majkii [*]

  Bella: suhls co sa tyka Moniky
  Myslim si ze Michal ako jediny prekukol Petra a Wendy a je len otazkou casu kedy na to pridu aj ostatni. Mozno svojim vystupovanim posobi ako Vsevedko, ale je to inteligentny a vnimavy chalan.
  A Vladko je proste

  superkarma: 0 15.09.2005, 11:26:29
 9. avatar
  [4] astra [*]

  Bella: Jo Vladko ten má sice taky svoje úlety ale je hrozně charismatický a moc mu to sluší když si rozpustí vlasy

  superkarma: 0 15.09.2005, 11:07:38
 10. avatar
  [3] Bella [*]

  astra: Já si spíš myslím, že ta Monika má tak slepičí mozek že ji ani nedocvakne koho oblbuje a zraňuje. Mucká se s tím, kdo je zrovna nablízku.
  Mě svým způsobem nesedí nikdo, nejvíc asi Wendy nevím proč.
  Sleduju hlavně kvůli Vladkovi. Ten je sice taky pako, ale aspoň zábavnej .

  superkarma: 0 15.09.2005, 11:00:48
 11. avatar
  [2] astra [*]

  Mici: Monika je pěkné kvítko,měla jsem o ni lepší mínění,zvlášť když po tom se Sašou v bazénu říkala ve zpovědnici,že když to byl Saša tak už to nemůže být Rosťa a zanedlouho zase oblbovala Rosťu očividně ji dělá dobře když může Rosťu citově zraňovat a dávat mu plané naděje

  superkarma: 0 15.09.2005, 10:53:07
 12. avatar
  [1] Mici [*]

  Já teda VV nesleduju nijak poctiě a pravidelně, takže Michal mi zatím nevadí. Mám pifku na Petra, Emil mi moc nesedí a něčím mi vadí ta Wendy nebo jak se jí říká. No a Moniku vidím, jak každou chvíli visí na někom jiném a nějak nechápu, která bije...

  superkarma: 0 15.09.2005, 10:47:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme