Zcela výjimečně jsem se rozhodla sledovat po zajímavé rekapitulaci  i  noční show. Zdálo se mi totiž, že v rekapitulaci to mezi Emilem a Wendy poněkud jiskří…často se „náhodou“ jeden o druhého otřeli bachůrkem, Wendy Emilovi dokonce nabídla část své porce (nevídané!)…no můj šestý smysl začal pracovat na plné obrátky.

 

Zvědavé všudypřítomné kamery nás zavedly do koupelny, kde jsme v přítmí zahlédli hroší siluetu, při troše soustředění bylo jasné, že je to Wendy, která zahání menší hládeček zdravými oříšky.

 

Kamera v ložnici nám ukázala, jak se Emil pokradmu plíží ven rozdrážděn  hekáním Saši a Moniky. Poháněn zřejmě představou líbané prostaty svižně přehopkal až do koupelny, kde zatím Wendy chlemtala vodu zapíjejíc kyblík ořechů.

 

Erotické napětí by se dalo krájet, Emilovi se jeho oholené mužství vzdouvalo pod tepláky a holé břicho se rytmicky nafukovalo ve zrychlujícím tempu. Wendy s kouskem oříšku na bradě cudně klopila oči, ale rychlý dech, který rozvlnil celé její tělo, napovídal o nemalém vzrušujícím očekávání.

 

Emil něžně olízl oříšek z Wendiny brady a zahájil slovní předehru… „Miláčku, opravdu to chceš? Se mnou to bude nezapomenutelné, nebudeš litovat, jsi úžasná.“ A vzápětí se v objetí zhroutili na podlahu a strhávali ze sebe zbytky oblečení. Chvíli se pokoušeli o misionářskou polohu, ale ukázalo se, že Emil se jen bezmocně a bezúspěšně zmítá a díky dvěma vyvinutým břišním oblastem sotva dosáhne nohama na zem.

 

Proto si rozvášněný pár rozhodl prohodit pozice. Emil se natáhl na koupelnový kobereček a Wendy dráždíc své velké bradavky pomalu klesala do podřepu a pozorně sledovala Emilova ohromného těšitele. Zdálo se, že se v ní mísí strach a zvědavost. Už zbývaly pouze milimetry, vzduch byl plný jisker chtíče …. když tu se rozsvítilo světlo a dovnitř vtrhla Regina s Vladkem.

 

„Né né né, nedosedej, dyť ho zabiješ,“ ječela Regina. „Ty jedno prase, ty debile, vždyť máš doma ženu a dítě!“ Moralizoval Vladko.

 

Ale to už Wendy byla zavřená na záchodě a Emil se zkroušeně šoural do zpovědnice…

 

Jaké bude zúčtování? Bude Emil vděčný za záchranu před zlomeninou pánve nebo zvítězí jeho vztek nad přerušením tak slibného koitu? A komu se pomstí Wendy?

 

Dívejte se v úterý!

 

jaska


 Milá jasko, moc vám děkujeme za příběh. Reality show tady v redakci sledujeme snad všichni. Váš zcela virtuální příběh nás natolik pobavil, že je škoda, že se nedá odvysílat přesně podle vašeho scénáře. Každopádně díky a pokud máte ještě nějaký scénář, který vám ne a ne nikde vzít, tak sem s ním.

Bylo to super!!

 

redakce@zena-in.cz

 

Pošlete nám i vy článek o to, co jste prožily nebo vymyslely.

Reklama