Bulvár

VyVolení : První Duel

 

Démon reality show

Kdo teď v Česku nesleduje alespoň jednu reality show, jako by ani nežil. Je jedno, zda jste propadli velkému oku Big Brothera nebo vás polapila tenata VyVolených. Samozřejmě, právě vy sledujete tuto zábavu nového věku jen z ryze psychologických důvodů a rozhodně ne pravidelně – maximálně to jedním očkem zahlédnete, když už na tu telku zírá celá vaše rodina:-)))

Dnešní večer byl prvním velkým milníkem té dříve spuštěné reality show – VyVolených. Poté, co byla v úterý za první černou ovci ve vile určena Regina, si právě ona - “Regee”, “Gina” či “Gigi” - ve čtvrtek vyvolila soupeřku do Duelu. Stala se jí Hana, která je podle ní čarodějnicí, nenápadným zlem a zároveň také matkou, která by měla být doma se svou dcerou.

Kam až se dá zajít?

Po Výzvě to ovšem vypadalo, že se Regina zbláznila – nebo se jen pustila do pečlivě promyšlené pomsty? Začala vyvolávat zbytečné konflikty, ubližovala ostatním a během několika málo minut dokázala ztratit veškeré pracně nabyté sympatie spoluVyvolených, ale hlavně televizních diváků. Všichni začali přemýšlet o tom, jaká ta Regina doopravdy je? Je tak hloupá nebo naopak vychytralá? Je schizofrenní, psychopat nebo jen citově labilní? Ať už je skutečnost jakákoliv, zamotala hlavy všem a udělala TV Prima neuvěřitelnou službu – takovou sledovanost ještě neměli. Otázka zní, co bude dál? Zrealizuje Regina své výhrůžky? Použije nože, podpálí vilu? Do hry vstoupily nečekané emoce.

Jak to vidí národ

Názory z českých chatů a diskusí z dnešního odpoledne:

 • REGINA je normální psychopat, a proto vězte a poslouchejte vážení vyznavači VV sekty: Hlasujte pro Hanku (aspoň se bude na co koukat)!!! Zatočte s Reginou jako s čarodějnicemi ve slavné knize od Kaplického - Kladivo na Čarodějnice - Upalte ji, nechte ji smažit ve vlastním potu - NECHTE JI VYŘADIT - za 6 Kč to stojí za to - Nechte vládnout muže - Petr, Honza, Božský Emil - ten potřebuje ty peníze pro Davídka a ostatní!!! Vyslechněte toto přání!!

 • Hanka byla sice dobrá ve sprše, ale to je asi tak všechno:-)

 • Regina je buď zralá na Chocholouška a nebo na Oskara za herecký výkon :))

 • Představte si tu nudu, až odjede Regina, Petr, Honza a Vlado a zůstanou tam jenom ti "hodnější". Bude se pak ještě někdo na VV vůbec dívat? "a vo tom to je", tak ať Regina zůstane. Promiň, Hanko.

Je vidět, že většina národa už pochopila, o čem tyto reality show bývají – o mezilidských vztazích a hlavně konfliktech. Když jako první vypadnou výrazné osobnosti, zbude jen nuda a nuda, šeď a šeď.

Duel

Dnes došlo na lámání chleba.

Když obě ženy opustily vilu, bylo zřejmé, že si ani zdaleka neuvědomují, jaké “celebrity” se z nich za těch několik dní staly. Myslím, že teprve, až soutěž skončí, dojde nejen jim, ale i všem VyVoleným, jak jim vlastně tato soutěž změnila život.

A jak to tedy dnes dopadlo? Celkem hlasovalo téměř půl milionu diváků, přesně 424 292, z toho Hana dostala 165 848 hlasů a Regina 258 444 a stala se tak nejen vítězkou historicky prvního Duelu, ale navíc získala i imunitu pro příští týden. Zklamána byla nejen Hanka, ale i celé osazenstvo vily, které označilo hlasující Čechy jako národ debilů. Reginin návrat do vily byl tak velmi depresivní a zdá se, že všem nastávají krušné časy… holt jedenáct milionů nedá nikdo zadarmo ani těm VyVoleným…

Kdo bude další?

Do vily vcházelo třináct více či méně sympatických, ale optimisticky naladěných lidí, kteří se nám ve spotech ukazovali z té lepší stránky. Postupem času nám ale začínají odhalovat i svá horší já nebo možná svou pravou tvář, kterou nahrané klipy neukázaly. Ale změna se udála i s TV diváky. Přes počáteční odpor k tomuto formátu mu již mnoho lidí propadlo. Začínají s VyVolenými cítit, trápí se s nimi, smějí u jejich bláznivin a nenávidí “ty zlé”. Přesto (nebo právě proto?) když mají odejít, je jim to líto. Už je to tak – žijeme s VyVolenými jejich životy a teď je před námi otázka – kdo další půjde z kola ven?

     
   
03.09.2005 - Společnost - autor: Klára Němečková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [55] peguša [*]

  kapa: Jojo, ta je psychicky zdeptá všechny, hysterka praštěná. S ní bych teda chtěla mít dvojdomek. Od začátku byla trochu výstřední, ale brala jsem to, že to tam chce trochu provětrat, ale to, co předvádí v posledních dnech, je fakt síla. Od začátku jsem to moc nesledovala, ale od toho dílu, kdy jí odstřelili do duelu, jsem se dívala. Ono nakonec stačí, když člověk kouká na TV přes den. Každou chvíli tam šoupnou nějaký vstupy.
  Teď na to dlabu a počkám si, až jí vykopnou podruhé. Teď má imunitu, tak se možná trochu zklidní, ale až jí půjde znova o krk, bude určitě zase vyvádět, jak šílená. By mě teda fakticky zajímalo, co by dělali, kdyby na někoho tu kudlu vážně vzala. Jestlipak by tam ochranka stačila včas vlítnout a zabránit tomu. Katka prý se jí bojí (říkala Hanka) a ani se jí nedivím. Je to fakt na blázinec.

  superkarma: 0 05.09.2005, 10:58:22
 2. avatar
  [54] peguša [*]

  Baronka z Kratihájů: U nás je jen UPC a je to dost drahý, takže během roku máme nabídku mini, kde je asi 6 programů. Z toho 4 naše a slovenská Markíza a nějaký zpravodajský kanál. Ale zítra nám přijdou zapolit rozšířenou nabídku, tak bude pohoda. Hurááááááá . Mám od nich i internet a taky super.

  superkarma: 0 05.09.2005, 10:49:08
 3. avatar
  [49] karieristka [*]

  lendy: taky jsem si včera říkala, že už se dál dívat nebudu, že nemám nervy na teror Reginy - kdo si pořádně všímal, viděl, že Regina spíš puntičkářsky rovnala kytky a boty a víko u koše a ne že by uklízela - a ty nože, to byl vrchol. Honza to vystihl, když řekl: "národ se zbláznil".

  superkarma: 0 04.09.2005, 17:28:28

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [48] peguša [*]

  Baronka z Kratihájů: Zejtra jdu taky objednat komplet kabelovku. Máme jen ten základ a to fakt není z čeho vybírat. Sice mě to moc nevytrhne, páč můj bude imrvére vejrat na čutálisty a na pohádky a já si neškrtnu. Nakonec mi zbydou v kuchyni zase jen VV .

  superkarma: 0 04.09.2005, 17:27:18
 2. avatar
  [47] Lendy [*]

  podle mě Hanka byla taková nevýrazná díky primáckému štábu. Vždyť je to všechno jen na něm,jak 24hodinové rekapitulace sestříhá a co pošle do éteru. Stejně tak ne každý sedí u netu a pročítá, co je u VV nového, nesleduje on-line přenos či si neplatí webkamery. Regina mi byla nesympatická od počátku, ale to byla ještě umírněná, sice hašteřivá a despotická, ale pořád s mírou. Lidi se spíš smáli její tuposti a levosti při čištění vířivky a povrchnosti, když si celé dny jen zušlechťovala zevnějšek, ostatní kibicovala, ale sama nehla prstem. /to že pak Prima odvisílá, že v noci Regina uklízí mě nedojme / Po tom, co ji 9 soutěžících označilo na vyhazov se v ní nejspíš všechno zlomilo a doslova jí ruplo v bedně. Nechápu, jak někdo může tuhle osobu obdivovat - je to sociopatka jak vyšitá, absolutně nechápe svobodu a prostor druhého, toleranci vnímá jen pokud funguje vůči její osobě a vrcholem je to její obracení na dobro. Odkud ji vyhrabali? Z vesmírných lidí nebo co? Všichni ve vile jí vadí, "nejradši by je všechny zavraždila nebo vilu podpálila"...to bylo i na mě silné kafe. Chce, aby to ve vile bylo krásné, ale jediný, kdo tam dělá rozbroje a zavdává příčiny, aby ot bylo všehcno možné jen ne krásné, je ona! Je jako nebezpečná neřízená střela, odmítá se domluvit, taková umíněnost a klackovitost by byla pochopitelná u dítěte, které si prvně uvědomuje své ego, nebo v pubertě, ale ne u 27-leté ženy! Nelíbí, přímo se mi příčí chování, které využívá citového vydírání a zneužívání slabostí druhých v podobě jejich rodin, které si bere do úst a uráží je. Nevím, asi je to pro někoho zábava, ale od včerejška, co se Regina vrátila do vily, pro mě VyVolení skončili. Je mi líto těch zbývajících, ale sama to psychicky nezvládám sledovat ty konflikty a Reginino neustálé paranoidní křičení. Každý z nás jsme občas ve vyhrocených situacích, mnozí jsme si prošli peklem, mnohým z nás také umřela matka, každý v sobě skrýváme nějakého démona, taky máme někdy vztek, chytá nás amok, ale to, co ona předvedla to není normální Mstí se všem za něco, za co oni nemohou. tato její nevyrovnanost má zvyšovat sledovanost? je mi z českého národa zle. Kdyby se takto choval každý, tak se tu všichni pozabíjíme.

  superkarma: 0 04.09.2005, 17:08:33
 3. avatar
  [46] Avilka [*]

  Baronka z Kratihájů: Tak to boli dve nahaté- ja myslela na tú tmavovlásku, ktorej Norika povedala: Vy ste uviedli, že pre 2 mil. sa kľudne vyzlečiete a budete chodiť holá. A táto, že ano. No a Nora - tak to spravte, lebo inak ste len kecala. No a baba sa vyzliekla a prišla pred Noru, Braňa , Vila a 5 kandidátov holá- teda len walkman mala v ušoch.Mejkpísová sedela vedľa a okoktavela. Nora zachovala ľadový ksicht a poslala ju do ďaľšieho kola.

  Táto o ktorej píšeš, tak to bola košičanka, ktorá navyše vykričala, že bola milenkou košického estrádneho umelca a bol z toho prúser na rozvod. Táto decentná blondýna vraj ide do BB na slovensku.

  NOra by Reginu neposlala ďalej, lebo by sa bála o Braňuška.
  Ale inak by si rozumeli, obe sú také prostoreké a poriadkumilovné.

  superkarma: 0 04.09.2005, 16:53:19
 4. avatar
  [44] Vladislava1 [*]

  Já hlasovala po páteční scéně pro Hanku,neb Regína je hérečka!Bohužel se Regína vrátila a budou další uječené díli

  superkarma: 0 04.09.2005, 16:37:29
 5. avatar
  [43] karieristka [*]

  katerina.h: taky si myslím, že Regina je placená Primou a že jí někdo radí - a kdo zjistí, jak to bylo s hlasováním a sčítáním hlasů? Nemají žádnou notářku, která by nosila obálky, je to jen jejich slovo. A pro televizi je jistě lepší, aby se diváci báli o lidi ve vile, jestli přežijí, jestli se Regina dočista nezblázní... a i když Hanka má "pěknou kostru" a ve sprše paráda, není to takový tahák jak "průďa" Regina

  superkarma: 0 04.09.2005, 16:33:21
 6. avatar
  [41] karieristka [*]

  Baronka z Kratihájů: správný názor, kdo nechce ať se nekouká a hlavně nekritizuje. Já se dívám na VyVolené, BigBrtoher mne zatím tolik nezaujal, to se dívám ze záznamu nebo při reklamách na Primě... ale dnes vybírají, koho vyřadit - a řekla bych, že Velký bratr je "krutější" k soutěžícím - úkoly a tresty pro jednotlivce

  superkarma: 0 04.09.2005, 16:20:52
 7. avatar
  [39] peguša [*]

  Baronka z Kratihájů: Souhlasím s tvým názorem že "Máme tu prostě komerční televize a komerční zábavy a kdo chce se dívá, kdo nechce se nedívá."
  Potíž je trochu v tom, že je u nás málo televizí (tedy kanálů) a tak si není v podstatě z čeho vybrat něco jiného, když nás obě komerční TV krmí v podstatě tím samým. Ale to tady my rozhodně nevyřešíme. Čili kdo se nechce koukat, má vlastně jedinou možnost TV vypnout a tím vyšetřit za elektrickou energii a jak už jsem jednou někde zmínila, třeba se i zvýší porodnost .
  Tři měsíce rozhodně nejsou tak dlouhá doba, abychom to nepřežili. Rozhodně pro nás bude kratší, než pro účinkující. Já bych s nimi neměnila ani jeden den.

  superkarma: 0 04.09.2005, 15:30:28
 8. avatar
  [35] Avilka [*]

  Baronka z Kratihájů: Tá decentná dáma je sestrička z Ba a pekná..kua..

  superkarma: 0 04.09.2005, 14:05:03
 9. avatar
  [33] Vivian [*]

  al.do: no fájn, takže já jdu na Recepty a budu tam všem pod každým receptem cpát, jak je vaření pod moji úroveň a jak je to tráápnýý, že každej den vařej...

  superkarma: 0 04.09.2005, 13:48:47
 10. avatar
  [31] Vivian [*]

  al.do: tak proč je tam napsáno Vivian?

  superkarma: 0 04.09.2005, 13:37:11
 11. avatar
  [29] Vivian [*]

  al.do: 26

  superkarma: 0 04.09.2005, 13:22:36
 12. avatar
  [27] Vivian [*]

  A Regina podle mě není ani silná osobnost (možná jen výrazná - takhle se přece nechovají silné osobnosti ) ani případ pro psychiatra (kdykoli se někdo výrazně odlišuje od stáda, začnou ho posílat na psychiatrii, klasika Koneckonců, tímhle směrem se taky vždycky zvrhne jakákoli diskuse, v níž dojdou argumenty. Účastníci si navzájem začnou diagnostikovat rozličné duševní choroby a doporučovat si odbornou pomoc, taky klasika ).
  Regina je akorát dost nešťastná holka. A nevyrovnaná. Ne nemocná. Možná by jí pomohl pokec s dobrým psychologem nebo třeba jen s někým, kdo by byl prostě schopen jí naslouchat. A spoustu věcí o lidech a fungování světa pochopí dříve nebo později sama. Je na začátku dlouhý cesty.
  Ale fandím jí

  superkarma: 0 04.09.2005, 13:11:22
 13. avatar
  [26] Vivian [*]

  Popravdě řečeno taky nechápu, proč ty, který tohle téma údajně absolutně nezajímá a je pod jejich intelektuální úroveň, vždycky, jakmile se objeví jakýkoli článek o VyVolených, hbitě naklušou do diskuse a začnou všem cpát, jak je to vůbec, ale vůůbec nezajímá a jak je to strašně ubohéé...
  Běžte si pustit ČT2 nebo si otevřte Dostojevského, a nevopruzujte Pokud vás to teda opravdu nezajímá

  Já, duševně pracující člověk (dle některých dokonce intelektuál ), si ráda odpočinu u takovýchhle píčovin, u kterých můžu po dlouhém pracovním dnu vypnout mozek

  superkarma: 0 04.09.2005, 13:01:07
 14. avatar
  [25] Ťapina [*]

  Já jsem po pravdě viděla jen pár minut z jednoho dílu Vyvolených, jinak obvykle v tu dobu mám na práci zajímavější věci. Ale přečtu si diskuzi o tom, beztak vím všechno a nemusím se ani dívat.

  superkarma: 0 04.09.2005, 11:58:04
 15. avatar
  [24] *Kotě* [*]

  sunnynka: mně se prostě nelíbí paušalizace, jakkoli humorně myšlené. Že se něčím nechá zblbnout celý národ, neznamená, že se tím musím nechat zblbnout i já, jen abych byla "in". A jak píše al.do, zajímají mě reakce a vlastně mě zajímá i fenomén vnímání těchto show, byť nejsem taková masochistka, aby je ještě sledovala (taky na to nemám čas ), tak si o tom aspoň přečtu a můžu být v obraze.

  superkarma: 0 04.09.2005, 11:55:51
 16. avatar
  [22] sunnynka [*]

  al.do: ale dyť jo....pište si co chcete jen mi hlava nebere, že vám to stojí za ten čas

  superkarma: 0 04.09.2005, 11:42:44
 17. avatar
  [20] sunnynka [*]

  Ťapina: no mě třeba na ž-in vůbec nezajímají články v rubrice Styl A představa, že bych pod každý nový článek vběhla a znova všem zdůraznila, jak jsou tyhle články zbytečné, jak je stejně nečtu a že mě tohle téma vůbec nezajímá

  superkarma: 0 04.09.2005, 11:29:07
 18. avatar
  [19] Ťapina [*]

  sunnynka: Tentokrát s tebou musím souhlasit a musím se jenom smát. Proč pořád někdo chodí (a pravidelně ) pod články o něčem, co nesleduje a co ho nezajímá, aby tam psal, že to nesleduje a že ho to nezajímá
  Mimochodem, já nehraju tenis! Víte to všichni? Nehraju tenis a dokonce se na něj ani nedívám na televizi! Nevím, proč bych měla. Tak.

  superkarma: 0 04.09.2005, 11:20:06
 19. avatar
  [18] sunnynka [*]

  Susina: *Kotě*: no hlavně že máte potřebu to pořád vytrubovat do světa Já myslím, že už je to zbytečné, že už to o vás ví celá žena-in Takže vlastně nemusíte svůj drahocený čas ztrácet reakcemi pod pokleslými články o pokleslé zábavě

  superkarma: 0 04.09.2005, 11:13:29
 20. avatar
  [17] *Kotě* [*]

  asi taky nežiju, nezahlédla jsem totiž ještě tuto kratochvíli ani tím koutkem oka

  superkarma: 0 04.09.2005, 10:19:03
 21. avatar
  [16] Susina [*]

  al.do: LFNikita: souhlasím s al.do - jestli žití v naší republice znamená čumět na tohle, tak to snad fakt radši nebudu žít..

  superkarma: 0 04.09.2005, 10:13:54
 22. avatar
  [15] breberka [*]

  Já fandila Regině, ale po včerejším jejím vystoupení s noži a sorejem mi je lidí ve vile fakt líto.S Hankou sice byla nuda, Regi byla vždy upřímná (někdy možná až příliš), ale má jedno velké mínus- nedokáže poslouchat ostatní, pořád si mele tu svoji pravdu, hlásá svou filozofii o jin-jangu, jak je rozumově sečtělá....a přitom si nedokáže přečíst ani návod na ředění jaru .
  Já tam být, tak nevím, asi bych jí musela jednu střelit, jelikož nemám tak silné nervy jako VV.

  superkarma: 0 04.09.2005, 10:08:09
 23. avatar
  [13] peguša [*]

  Ač se na VV ani BB moc nedívám, spíš postřehnu jen šoty v průběhu dne, tak včerejšek jsem si ujít nedala. Myslím, že začíná pěkný maso. Regina to snad vážně nemá v hlavě v pořádku. Nebo má velmi dobrý herecký talent a všechno jen předstírá a tím ostatní psychicky deptá. Tím je může dostat do situace, že se začnou chovat jinak a pak vypadnou a nebo to "bouchne" a tak jí zmydlí ciferník, že skoncí na JIPce. Tahle situace je dlouhodobě neudržitelná. Ale řeknu vám, když takhle vyvádějí po dvou týdnech, jak tam chtějí obstát 5, 10,14 týdnů ....? To se fakticky pozabíjejí.

  superkarma: 0 04.09.2005, 09:52:24
 24. [10] Martix [*]

  Faktem je, že ti, co hlasovali pro Regi jsou skutečně magoři. Tímto stylem by mohla pomalu i vyhrát. Chápu, že by to bez ní nebylo tak zábavné, ale ona je fakt zralá na léčení...
  Ale nebojim se, ostatní si s ní poradí. Když sleduji dění poté, co přišla zpět;) Hezky jí to vrátí

  superkarma: 0 04.09.2005, 09:17:35
 25. avatar
  [9] zuzinka [*]

  tak tohle já vůbec nesleduju

  superkarma: 0 04.09.2005, 07:52:39
 26. avatar
  [8] pavlistranska [*]

  Fandím Regině

  superkarma: 0 04.09.2005, 06:49:34
 27. avatar
  [7] karieristka [*]

  když Regina vyzvala národ "kdo chce být jako já, hlasujte pro mne" tak se lidi ukázali - národ kur*v . Ale proč to usnadňovat těm ve vile - ať si svých 11 melounů odpracují - nikdo je nenutil tam jít - a možná o Regině víme co je zač, otatní jsou to taky, jen to zatím úspěšně tají

  superkarma: 0 04.09.2005, 06:21:06
 28. avatar
  [6] *modrá [*]

  a proč to neprobrat tady ??? http://www.zena-in.cz/auditoria/auditorium_osobni.asp?stranka=1&id=1239

  superkarma: 0 03.09.2005, 23:14:46
 29. avatar
  [3] karlik [*]

  Někdo možná trhne jedenáct melounů ale plyn stejně levnější nebude.

  superkarma: 0 03.09.2005, 22:55:37
 30. avatar
  [1] kiky [*]

  regina je mrcha,co udělala s tím slonem ..to byla svinarna

  superkarma: 0 03.09.2005, 22:43:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme