Lahodné čokoládové karamelky pro zdravé a silné kosti.

  • Ideální doplnění denního příjmu vápníku
  • Výborná čokoládová příchuť v měkké karamelce
  • Spojení příjemného s užitečným

ProenziVápník má nenahraditelnou funkci pro naše kosti a v průběhu života ženy jeho hladina nezadržitelně klesá. Kolem 40. roku je třeba začít myslet na jeho užívání, jelikož hladina vápníku v našem těle stagnuje. A po padesátce je dodávání vápníku nutností, protože chybí. Ženy jsou více ohroženy úbytkem kostní hmoty a následně pak rizikem častých zlomenin. Kromě toho má vápník vliv na správnou funkci mozku a nervové soustavy, udržuje pevnost a zdraví zubů, podporuje metabolismus a funkčnost svalů.

Doplněk stravy Proenzi® Lady CalciCube obsahuje velice promyšlenou kombinaci vápníku s vitaminy D a K, které pomáhají lépe vstřebávat vápník do kostí a regulují jeho správnou hladinu. Proenzi® Lady CalciCube má patentovaný proces výroby měkkých žvýkacích karamelek, na kterých si zároveň pochutnáte, protože mají vnikající čokoládovou příchuť.

Doplněk stravy Proenzi® Lady CalciCube je ideální pro ženy nad 40 let pro udržení zdravých kostí a zubů. Je velmi vhodný pro ženy v období menopauzy a postmenopauzy, u kterých vlivem hormonálních změn dochází k velkým ztrátám vápníku. ProenziNeopominutelnou skupinou jsou těhotné a kojící ženy, kde je úbytek vápníku znatelný. A i pro tyto ženy je přípravek naprosto bezpečný. Stačí užívat jen jednu karamelku denně.

Doplněk stravy Proenzi Lady CalciCube je k dostání v lékárnách nebo na www.proenzi.cz

Nabízí se v balení 30 nebo 60 kusů karamelek.

Reklama