Příruček, jak na to a jak zaručeně uspět u opačného pohlaví, jen víc než dost. Všichni ale víme, že sexuální činnost je někdy balancování na okraji katastrofy. Pak stačí jediná maličkost, a vše je ztraceno. Teď vám nabízíme pár nadsazených tipů, čeho se určitě vyvarovat.

 

1. Seznamování

Když se odhodláte navázat s objektem kontakt, určitě při prvním taktickém manévru lámajícím ledy neprobírejte včerejší novinový článek o vyhřezlé děloze či nedostatku veřejného porozumění pro lidi, kteří mají problémy s inkontinencí. I když to budete myslet dobře, nenabízejte kontakt na dobrého plastického chirurga nebo nevyžádanou radu týkající se problémů špatného dechu, zubních kazů nebo akné.

 

2. První rande

Na první schůzku nejezděte vozidlem firmy, kde pracujete, jde-li především o pohřebnictví, zemědělství či těžkou stavební techniku. Do zmíněných  dopravních prostředků se v sexy minisukni opravdu špatně nastupuje a navíc nevypadají příliš reprezentativně. Také téma k rozhovoru o výskytu bradavic na pohlavních orgánech, či osobní anamnéza mentálních poruch není to nejlepší. Nedrbejte se mohutně v rozkroku a nešťourejte se v nose. Pokud to přece jen nemůžete vydržet, odskočte si raději na toaletu.

 

3. Jdeme na věc

Když se vám vaše drahá polovička svlékne do naha, nesmějte se ne celé kolo. Buďte fér. Nikdo přece není dokonalý. Nevytahujte lupu s tím, že se musíte na tu minižížalku pořádně podívat. Také kompliment Jsi neuvěřitelně sexy, protože máš ňadra jako moje babička asi nebude mít úspěch. Jak muži, tak ženy jsou na tyto věci velmi citliví, takže si myslete cokoliv, ale buďte diplomati. Máte přece v úmyslu oddávat se s danou osobou sexuálním hrátkám, tak aby k nim také vůbec došlo. Buďte optimisté a trpěliví. Žádný učený z nebe nespadl a v duchu dobré nálady se oba mnohem lépe uvolníte. Tak si užívejte si vzájemného poznávání.

 

4. Něžné doteky

Zahrňte partnera spoustou něžných doteků po celém těle. Klouzejte prsty zezadu a zepředu po stehnech, jen po dráždivém objevování genitálií nemumlejte „Kde jsou ty zatracený kapesníky?“ Když se partner chvěje vzrušením, buší mu srdce a chtíč je obrovský, naprosto ho uzemníte poznámkou „Promiň, ale opravdu musím na záchod."

 

5. Polohy

Rozebírat úplně všechny polohy tu nebudeme. Při inspiraci z Kámasútry však nezapomeňte brát v úvahu vaše fyzické schopnosti. Určitě nechcete skončit s nějakou frakturou způsobenou nepříjemným pádem z postele, či s vyraženými zuby.

 

6. Kde to nedělat

Pokud jste milovníkem přírody a neumíte si sex představit nikde jinde, dejte si pozor především na následující: Pole s nesklizenou úrodou v době žní, louku ve vojenském prostoru blízko tankodromu nebo střelnice, les v době honu, romantickou paseku s mraveništěm nebo na mořský útes s častou pobřežní erozí na exotické dovolené.

Ač by se mohl zdát sex v autě bezpečný, záleží na tom, kde na vás zrovna sexuální touha přijde. Nevhodné je to třeba v tunelu, na mimoúrovňové křižovatce či na přechodu pro chodce. Pokud u toho nemáte rádi obecenstvo, nebude ani dopravní zácpa to nejvhodnější.

 

Špatný sex může být definován jako dobrý až do té doby, než se věci poněkud zvrtnou. Takže se vyvarujte všech možných rizik a užívejte si s vaším miláčkem nekončící rozkoš bez zbytečných faux-pas.

 

Zdroj: Andrew Moncur, průvodce špatným sexem

Reklama