V horkých letních měsících si vybíráme spíše lehčí pokrmy a jíme menší porce. Vývarové polévky Maggi představují ideální řešení. Stačí chvíli povařit a rázem je můžete servírovat jako lehký oběd nebo lehkou večeři. Chutnají skvěle, jsou nutričně vyvážené a jejich příprava vám zabere minimum času. A kdo by odolal Francouzské s mušličkami nebo Slepičí s nudlemi?  Uvidíte, že odměnou vám budou spokojené tváře všech strávníků. 

MaggiI tyto polévky si můžete připravit podle své chuti a na více způsobů. Do Slepičí s nudlemi můžete přidat například hrášek, kukuřici a vývar ještě dozdobit čerstvě utrženou petrželkou.

Další oblíbenou klasikou je polévka Francouzská, čirý vývar s charakteristickou chutí pórku a těstovinovými mušličkami. Tu si můžete zpestřit opečenou vekou a nastrouhaným sýrem, který vložíte při podávání přímo do talíře.

Skvělá chuť MAGGI polévek je nyní navíc podtržena také novým obalem, který díky modernímu designu na regálech nepřehlédnete!  MaggiNa obalu každé polévky jsou navíc vždy uvedeny všechny dobré suroviny, které polévka obsahuje.

Při výběru tak můžete sáhnout přímo po té polévce, která nejvíce uspokojí vaše chuťové buňky.

MAGGI polévky jsou bez přidaného glutamátu a konzervantů.

Tip:

Chystáte se s rodinou nebo přáteli na výlet? Přibalte s sebou také pár polévek od Maggi. Jejich příprava je jednoduchá, rychlá a zasytí vás tak akorát. A to se vám při vašich (nejen) prázdninových cestách bude určitě hodit!

Doporučená maloobchodní cena polévek MAGGI 19,90 Kč (750ml). 

Více informací, tipů a rad do kuchyně najdete na www.maggi.cz.

Reklama